Yardım Mi A1

mustafa86

Xiamoi Mi 5 Pro Xiamoi Powerbank 10000
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Acil Servis Vezne Finans Sorumlusu
Konular
57
Sa herkese sorunum enteresan gibi geldi
1.Ekran goruntusu telefonun rehber simgesinden girdiğim rehberdeki kişilerin

2.Ekran görüntüsü arama simgesinden girdiğim rehberdeki kisilerim burda neden aynı kişi 2-3 defa var

Bu arada rehberim sadece Gmail kayıtlı simde ya da telefonda numaram yok.Ona rağmen böyle bir problemle karşılaştım cihazı yeni aldım

Mi A1 cihazdan gayet memnunum saf Android'i sevdiğim icin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunkaai

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Student/Translator
Konular
12
Bu bir problem değil. Kişilerinizin whatsapp ve diğer sosyal ağlardaki numaralarını da gösteriyor telefon. Sol üstteki sekmeden tüm kişilere basarsanız aynı kişiler 2-3 kopya şeklinde gözükebilir. Kişiler sekmesine basarsanız tek gözükecektir.

Oyla:

mustafa86

Xiamoi Mi 5 Pro Xiamoi Powerbank 10000
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Acil Servis Vezne Finans Sorumlusu
Konular
57
Bu bir problem değil. Kişilerinizin whatsapp ve diğer sosyal ağlardaki numaralarını da gösteriyor telefon. Sol üstteki sekmeden tüm kişilere basarsanız aynı kişiler 2-3 kopya şeklinde gözükebilir. Kişiler sekmesine basarsanız tek gözükecektir.
Teşekkür ederim

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

lockman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi5
Konular
0
aynı sıkıntı bende de var. yeni aldım. güncellemesini yaptım android 8.0 oldu. ondan sonra çıktı bu hata. bende kişiler kısmından girdiğimde, görüntülenecek kişiler sekmesi altında "tüm kişiler" ve özelleştir" var. özelleştiri seçince ""my Contacts" "starred in android" "friends" "family "coworkers" "diğer tüm kişiler" seçeneklerinden istediğimi seçeibiliriyorum. burd sadece my contacts ı işaretlesem de rehber kısmında yine aynı isimler 2 -3 defa kayıtlı oluyor. whatsapp sildiğimde teke düşüyor isimler. nasıl çözeceğiz bunu?

Oyla:
Üst Alt