Yardım mi a1 xposed modülleri

ismail.dvc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail ali
Cihazım
mi a1
Meslek
teknik servis
Konular
4
Merhaba arkadaşlar.Benim Mİ A1 cihazım var.Cihazı rootladım.Cihazı özelleştirmek isityorum ama xposed framework yüklü değil diyor uygulamayı yükledim ama ''xposed şu an(yet)bu Android SDK versiyonu 26 ve işlemci mimarisi (arm64-v8a) ile uyumlu değil diye hata veriyor yardımcı olabilirmisiniz

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.Benim Mİ A1 cihazım var.Cihazı rootladım.Cihazı özelleştirmek isityorum ama xposed framework yüklü değil diyor uygulamayı yükledim ama ''xposed şu an(yet)bu Android SDK versiyonu 26 ve işlemci mimarisi (arm64-v8a) ile uyumlu değil diye hata veriyor yardımcı olabilirmisiniz
sizin cihazınız muhtemelen android oreo versiyonu. ancak yüklediğiniz framework daha eski bir versiyonun. güncel versiyonu yüklerseniz düzelir

Oyla:

ismail.dvc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail ali
Cihazım
mi a1
Meslek
teknik servis
Konular
4
xposed in kendi sitesinden direk kurdum orada açıklama var android 6 ve daha üstü sürümler için oradaki android o ile ilgili olan framework u indirip twrp ile kurmaya çalıştığımda kurmuyor

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
xposed in kendi sitesinden direk kurdum orada açıklama var android 6 ve daha üstü sürümler için oradaki android o ile ilgili olan framework u indirip twrp ile kurmaya çalıştığımda kurmuyor
bu linktekileri kontrol edebilirbilirmisiniz. ayrıca cihazda custom recovery (twrp vb) var değilmi? xda forum sayfalarında bu konu özellikle belirtiliyor. ( xposed*. from : Must be flashed with a custom recovery (e.g. TWRP) to install the framework.)

Oyla:

ismail.dvc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail ali
Cihazım
mi a1
Meslek
teknik servis
Konular
4
Evet twrp var bir daha deneyeyim o zaman yardımlarınız için teşekkür ederim
[doublepost=1527490425,1527261292][/doublepost]Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. cihazı burdaki adımlar ile rootladıktan sonra magisk uygulamasından xposed sdk 26 modülünü kurdum ve içinde yamalı olan xposed uygulamasını kurdum çalıştı.Android oreo versiyonunda bu şekilde oluyor xposedin sdk sitesindeki framework'lar çalışmıyor twrp hata veriyor xposed kurmak isteyen arkadaşlar bu dediğim yöntem ile kurabilir.

Oyla:
Üst Alt