İpucu Mi A1 - Telefonunuza Miui Görünümü Verin [Rootsuz]

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam gayet güzel ve yararlı bir paylaşım olmuş, ağzınıza sağlık... Siz bize bakmayın, A 1 gayet güzel bir telefon bence

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

dagliokkes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş Dağlı
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
24
Sırf MIUI için mi A1i satıp note 5 pro aldım

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Redmi S2
Mi A1
Redmi 5 Plus

Üç cihazda elimde mevcut A1 Google kamera ile kamera eksiği kapadı ve diğer muadil cihazlara göre daha iyi ekran kalitesi çekim gücü ram performansı vs vs stok android sistemi yormuyor daha hızlı çalışıyor he dediğim gibi android 8.1 ama MIUI kamera hala MIUI 8 deki kamera o yüzden kötü gelebilir size Google kamera ile kolayca üstesinden gelirsiniz canavar ortaya çıkar

Redmi S2 de güzel cihaz ama ön kamerası abartı 16 MP ama değil gibi birşey arka eh işte bu arada MIUI 10 yüklü birde en önemli eksiği Android 8.1 ama 32 bit 2018 de 32 bit android ?????

Redmi Note 5 de videolardan gördüğüm kadarıyla A1 kadar iyi değil sensörleri ISO ve deklanşör ayarına bile izin vermiyor yazılım desteklemiyor sensör galiba aynı durum S2 ve 5 Plus içinde geçerli

lastkeeper1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Rehber çok güzel olmuş eline sağlık. Acaba pil performansını ne kadar etkiliyor?

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Muiu da ayarlar sekmesindeki teferruat haricinde ilgimi çeken birşey olmadı.Arayüz konusunda her türlü nova. X widget veya zooper ile daha da güzel oluyor.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgurktekin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
MIUI Port'u var. Sadece 1 gün kullanıp Port Android Pie GSI'a döndüm. XDA'da mevcut. Konuyu açan uzman arkadaşım MIUI bir işletim sistemi değil, Android Skin veya arayüz. Tıpkı Samsung Experience, EMUI, FlymeOS gibi.
Benim kişisel tercihim hep Stock Android'den yana. Telefonlarımı da hep bu yönde aldım. Mi A1'i tercih nedenim de buydu. Gönül isterdi ki Pixel cihaz alabileyim. Kısmet belki Amazon getirtir alırız. Bu arada Nokia 7 Plus da harika bir cihaz. Aklınızda olsun. Pixel 2 XL ayarında

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
MIUI Port'u var.
Ben bu konuyu açtığımda yoktu.
Sadece 1 gün kullanıp Port Android Pie GSI'a döndüm. XDA'da mevcut.
Bu forumda da mevcut.
Konuyu açan uzman arkadaşım MIUI bir işletim sistemi değil, Android Skin veya arayüz. Tıpkı Samsung Experience, EMUI, FlymeOS gibi.
giggle~~ Buyrun sayın (kendini uzman zanneden) arkadaşım:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Benim kişisel tercihim hep Stock Android'den yana. Telefonlarımı da hep bu yönde aldım. Mi A1'i tercih nedenim de buydu. Gönül isterdi ki Pixel cihaz alabileyim. Kısmet belki Amazon getirtir alırız. Bu arada Nokia 7 Plus da harika bir cihaz. Aklınızda olsun. Pixel 2 XL ayarında
Konu ile alakalı olmadığı için bunu cevaplama gereği duymuyorum.

Üst Alt