Yardım mi a1 sürekli kapanıp açılma.

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Yaklaşık 1 ay öncede olmuştu. 1 gün sonra kendine gelmişti. şimdi şarja takar takmaz sürekli kendi kendine kapanıp açılıyor.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Yaklaşık 1 ay öncede olmuştu. 1 gün sonra kendine gelmişti. şimdi şarza takar takmaz sürekli kendi kendine kapanıp açılıyor.

Şarj aleti ve kablo orjinal mi?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Farklı şarj aleti ve kablo denediniz mi?

Oyla:

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
Önce orjinal şarj cihazı kullanarak dene, eğer orjinal şarj cihazı kullanıyorsan farklı bir şarj cihazı ile dene eğer bütün şarj cihazları ve kablolarında aynı sorun ile karşılaşıyorsan, Şarj soketin arızalanmış veya anakartın arızalanmış olabilir. Bence çok geçmeden yetkili servisine yolla.

Oyla:

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
video eklendi sonunda şarj aleti veya kablosu ile alakalı değil. cihaz açılamıyor. Bilgisayar görmüyor.

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Cihazı şardan çıkarın "ses açma" + "güç" tuşlarına basılı tutarak recovery menüsüne girin. Ardından en üstte bulunan "reboot system now" seçeneği ile cihazınızı yeniden başlatın. Şu video size yardımcı olacaktır:

Oyla:

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Cihazı şardan çıkarın "ses açma" + "güç" tuşlarına basılı tutarak recovery menüsüne girin. Ardından en üstte bulunan "reboot system now" seçeneği ile cihazınızı yeniden başlatın. Şu video size yardımcı olacaktır:
malesef üstat işe yaramıyor. bir kaç yerde güç tuşu takılı kaldığından olabilir diye yazmışlar ama yüksek ingilzcem yetmedi. aynı sorun mu anlıyamadımda.

Oyla:

gooksen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gökşen
Cihazım
mi a1
Konular
0
aynı sorunu ben de yaşıyorum fastboot modunda bootladım fakat bir sonuç alamadım. telefon ilk türkiye'ye geldiğinde almıştım. 3 hafta sonra bu duruma geldi hala kullanım dışı. servis işlemin çözümlenmesi 1 aydan fazla sürer dediği için servise bırakmadım. hala bir çözüm yolu bulamadım.

Oyla:

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
malesef üstat işe yaramıyor. bir kaç yerde güç tuşu takılı kaldığından olabilir diye yazmışlar ama yüksek ingilzcem yetmedi. aynı sorun mu anlıyamadımda.
Birşey soracağım, cihazın kapalı gibi görünürken kendi kendine arka kısmında ısınmalar oluyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı sorunu ben de yaşıyorum fastboot modunda bootladım fakat bir sonuç alamadım. telefon ilk türkiye'ye geldiğinde almıştım. 3 hafta sonra bu duruma geldi hala kullanım dışı. servis işlemin çözümlenmesi 1 aydan fazla sürer dediği için servise bırakmadım. hala bir çözüm yolu bulamadım.
USB hata ayıklaman açık mıydı ?

Oyla:

gooksen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gökşen
Cihazım
mi a1
Konular
0
Birşey soracağım, cihazın kapalı gibi görünürken kendi kendine arka kısmında ısınmalar oluyor mu ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

USB hata ayıklaman açık mıydı ?

Açık olup olmadığını hatırlamıyorum. Telefon açılmadığı için de kontrol edemiyorum. Şu anda telefon arkadaşın videoda gösterdiği gibi şarja veya bilgisayara takınca sürekli açılıp kapanıyor (fastboot ve recovery modlarına girebiliyorum, bu modlara girince açılıp kapanması duruyor yani mod ekranlarında işlem yapabiliyorum.)

Oyla:
Üst Alt