Soru Mi A1 Ses Tuşları

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
merhabalar

Mia1 aldım ancak ses açma kapama tuşu fazla hareketli gibi çatır çutur ses çıkarıyor ve sallanıyor. Acaba normal mi ?

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Normal, tuşlar arada boşlukta kalıyor.
Hareket ettirince telefonu sallanıp ses çıkarıyordu ses tuşları acaba anormal mi diye sormak istedim normalse sorun yok. Mi5s de böyle birşey yoktu sabitti tuşlar. Bunda ekrana biraz sert dokununca hareket edip ses çıkarıyor o tuş. Sabitlemek akıllarına gelmedi heralde :)

Oyla:

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Ben ses ve power tuşlarının civatalarla sabitlenmiş halini sadece iphone larda gördüm diyebilirim. Genelde xiaomi lerde ve diğer markalarda tuşlar arada boşlukta bırakılmış.

Oyla:

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Ben ses ve power tuşlarının civatalarla sabitlenmiş halini sadece iphone larda gördüm diyebilirim. Genelde xiaomi lerde ve diğer markalarda tuşlar arada boşlukta bırakılmış.
Ben ses ve power tuşunun arasındaki boşluktan bahsetmiyorum. Ses tuşlarını kullandığımda yada telefonu salladığım ses tuşu hareket edip ses çıkarıyor bu biraz garip geldi bana. Yani sanki ses tuşu tam yerleşmemişte ttelefonu sallayınca hareket ediyor ve ses çıkarıyor. Sizdede telefonu sallayınca bir ses geliyormu ses tuşundan

Oyla:
Üst Alt