Yardım mi a1 reset döngüsü

YasinAslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
telefonuma root atmak istedim cok ugraştım fakat olmadı sonrasında rom yüklemeyi denedim 1 kere stock rom u fastboot ile attım sorunsuzda sonrasında twrp yükleyip custom rom attım ve telefon açıldıgında wifi baglantısında arıza oldugnu ve imei nin silindigni gördüm birisinin saçma bir yorum yapmasıyla twrp den her şeye wipe attım ve sonrasında cihaz sürekli reset döngüsünde stock rom yada custom rom defalarca yüklemeye çalıştım fakat hepsi başarılı gibi gözükmesine rağmen cihaz bir türlü reset döngüsünden çıkmadı mi logosu geldikten 5-6 saniye sonra resetlenior ve şarjı bitene kadar bu durum devam ediyor.şimdiden yardımlarınız için sağolun.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Rom yüklemesini bu şekilde denermisiniz hocam?
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir

Oyla:

YasinAslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
hocam çok sağolun şu anda cihaz açılıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom yüklemesini bu şekilde denermisiniz hocam?
Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir
hocam root konusunda yardımcı olma şansınız varmı acaba?

Son düzenleme:
Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
hocam root konusunda yardımcı olma şansınız varmı acaba?
Aşşağıdaki linkten Magisk-v19.3 zip dosyasını indirip twrp install kısmından yükleyin.

Son düzenleme:
Oyla:

YasinAslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
hocam çok sağolun :D 2 gündür her konuya baktım belki magisk i yükleyemedim bi türlü verdigniz linkten yükledim sorunsuz yüklendi

Oyla:
Üst Alt