İnceleme Mi A1 pil performansı ve Gcam merak eden arkadaşlar buyursun.

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Selamlar, 7 aydır Mi A1 kullanıcısıyım merak eden almakta kafası karışık olan arkadaşlar hız hafıza pil konusunda çok güzel bir cihaz, kamera olayında ön kamera pek hoş değil, gece çekimlerinde arka ve ön kamera hoş değil, bende GoogleCam yüklü olduğu için çok iyi performans veriyor, pil kullanımı konusunda az kullanımda 3 gün yoğun kullanımda 20-24 saati rahat çıkarır, oyun oynamadığım için pil ne kadar gider bilmiyorum normal bir kullanıcı olarak 2 gün ortalama pil süresi var, alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum iyi akşamlar. url= ]
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Gcam HDR ve porte açık url= ]
[/url
Stock kamera HDR açık portre kapalı url= ]
[/url

Son düzenleme:

Egowest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
8.1 mi kullanıyorsunuz ? 9 da ki gcam sorunları yüzünden ben de 8.1 e geri dönmek istiyorum ama 9 dan sonra tatmin edecek mi geri bilmiyorum. Gerçi 9 nda bir özelliği yok ama 8 e dönünce 9 u ararmıyım bilmiyorum.

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
8.1 mi kullanıyorsunuz ? 9 da ki gcam sorunları yüzünden ben de 8.1 e geri dönmek istiyorum ama 9 dan sonra tatmin edecek mi geri bilmiyorum. Gerçi 9 nda bir özelliği yok ama 8 e dönünce 9 u ararmıyım bilmiyorum.
Ben 9dan 8.1 e döndüm gayet mutluyum daha stabil çalışıyor

Egowest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
Ben 9dan 8.1 e döndüm gayet mutluyum daha stabil çalışıyor

Bu sitedeki rehberden mi faydalandınız? Yoksa başka bir rehber mi kullandınız? Ekstra yaptığınız şeyler oldu mu? Wifi, imei, Hat çekmeme gibi sorunlar oluştuğunu yazıyor genelde xda kullanıcıları. Böyle bir sorun yaşadınız mı? Birde gcam yüklemek için geri 7 ye döndünüz mü yoksa 8.1 üzerinden mi yüklediniz?

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Bu sitedeki rehberden mi faydalandınız? Yoksa başka bir rehber mi kullandınız? Ekstra yaptığınız şeyler oldu mu? Wifi, imei, Hat çekmeme gibi sorunlar oluştuğunu yazıyor genelde xda kullanıcıları. Böyle bir sorun yaşadınız mı? Birde gcam yüklemek için geri 7 ye döndünüz mü yoksa 8.1 üzerinden mi yüklediniz?
Rehber - Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi buradan yaptım videoyu izleyerek yaparsanız sorunsuz yaparsınız videoda küçük ayrıntılar oluyor onlara dikkat edin , 9pie de hat cekmiyordu, şarjı biraz hızlı gitmeye başladı 4 5 tane daha sorun vardı ama hatırlamıyorum 8 e geçtim sorunsuz çalışıyor, Rehber - Mi A1 Google Camera Yükleme Rehberi goglecam ı bu rehberden yükledim. 9dan 8.0a geçtiğinizde gcam kurulumu yapın 8.1 e geçince çalışmıyor, gcam yüklendikten sonra telefon güncelleme kısmından 8.1 e güncelleyin, ayrıca geliştirici seçeneklerinden sistem otomatik güncellemesini kapatın yoksa yarın birgün 9.0 a güncellenir.

Egowest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
Rehber - Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi buradan yaptım videoyu izleyerek yaparsanız sorunsuz yaparsınız videoda küçük ayrıntılar oluyor onlara dikkat edin , 9pie de hat cekmiyordu, şarjı biraz hızlı gitmeye başladı 4 5 tane daha sorun vardı ama hatırlamıyorum 8 e geçtim sorunsuz çalışıyor, Rehber - Mi A1 Google Camera Yükleme Rehberi goglecam ı bu rehberden yükledim. 9dan 8.0a geçtiğinizde gcam kurulumu yapın 8.1 e geçince çalışmıyor, gcam yüklendikten sonra telefon güncelleme kısmından 8.1 e güncelleyin, ayrıca geliştirici seçeneklerinden sistem otomatik güncellemesini kapatın yoksa yarın birgün 9.0 a güncellenir.

Önce videodaki gibi 8.0 a döndüm. Efs boot repair yaptım. Daha sonra gcam konusundaki romu indirdim ve flashladım. Sonra Gcam kurdum. Şimdide november 2018 ( sanırım 8.1 son güncellemesi ) iniyor. Ondan sonra da otomatik güncelleştirmeleri kapatıp keyfini süreceğim. Özlemişim gcam i , teşekkürler yardımınız için hayır dualarım sizinle :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8.1 update yaptım daha sonra cihazı sıfırladım ama 8.0 da çalışan gcam 8.1 de çalışmıyor ? Neden acaba ? Daha önceden sıfırlama yapınca gcam gitmiyordu.

Son düzenleme:
Üst Alt