Diğer Mi A1 Pie Güncellemesi Görüşlerim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Bizim için sıkıntı yok hocam. İstenilmediğim hiçbir ortamda durmadım durmam da size bir faydam dokunmuyor üstüne zararım dokunuyorsa çok özür dilerim rahatsızlık verdiğim için de ayrıca yardımlarınız için teşekkür ederim. Konuyu tam anlamamışım. Yanlış anlaşılabilirlikler olmuş olabilir. Amacım hiçbir zaman kötü olmaz. Bundan sonra size bir zararım dokunsun istemem hesap silme nerede bilmiyorum ama hesabımı silerseniz memnun olurum. Ben daha kimseyi kırmam istemem burada. Cidden özür dilerim bu arada düşüncesizce hareketim olduysa. Cevabınızı bekleyeceğim sonea oturumu kapatacağım. Herşey için teşekkür ederim :).
Anlayışınız için teşekkürler. Diğer konulardaki paylaştığınız ancak paylaşımı yasak olan warez içeriği de şimdi temizledim. Farklı konularda hatalı verdiğiniz bilgilendirmeleri tekrar düzelttim. İyi niyetinizden şüphem yok ancak forumumuz tamamen yasal içerik paylaşımı yapan ve sadece verdiği doğru bilgilendirmelere ayakta kalan bir platform. Dolayısıyla sizin forum anlayışınızla uyuşması şu an için mümkün değil.

Yasal sınırlamalar nedeniyle bir hesabın tamamen silinmesi maalesef mümkün değil ancak talebiniz üzerine hesabınızı kullanıma kapatıyorum. İyi günler.

Üst Alt