Mod Mi A1 Özel Boot Logo Ekleme(splash.img)

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Bunu yapınca veri silinmesi filan yaşanmıyor sanırım değil mi? Çok güzel olmuş çok hoşuma gitti, ellerize sağlık en güzeli sizin tasarladığınız olmuş yarenersonmez :)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Sadece Mi A2 için olmasaydı güzel olurdu aslında. Açılıştaki MI logosu bölümü burası değil mi? Yoksa yanlış mı biliyorum? Yoksa benim eski bildiğim Boot Animation dosyası değiştirildi mi?
Sadece Mi A1 için hocam fakat çözünürlüğü aynı olan diğer telefonlarda da denemek lazım, aynı dosya işe yarabilir. İşe yaramasa bile diğer telefonlar için de yapmayı planlıyorum. Bu kısım ilk mesajdaki görsellerin bulunduğu kısımdır. Boot animasyon değil yani :)
Boot animasyon için de ayrıca çalışma yapıyorum zaten hocam yakında konusu açılacaktır :)
Bunu yapınca veri silinmesi filan yaşanmıyor sanırım değil mi? Çok güzel olmuş çok hoşuma gitti, ellerize sağlık en güzeli sizin tasarladığınız olmuş yarenersonmez :)
Teşekkür ederim hocam, veri kaybı filan olmaz. Sistemden bağımsız bir bölümdür. Verilen dosyayı twrp üzerinden flaşlamanız yeterli olacaktır Yes~~

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Yeni tasarımlar eklendi arkadaşlar, son eklediğim bios tasarımı çok uğraştırdı ama güzel oldu sonunda :)

ByKaraca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Elime ne geçers
Meslek
Teknoloji Editörü
Konular
380
Bunun yapımı hakkında bir rehber vs var mı direk kendi fotoğraflarımız ile boot img yapalım. Eskiden vardı aklımda bir şeyler ama unutmuşum

mitux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5
Bunun yapımı hakkında bir rehber vs var mı direk kendi fotoğraflarımız ile boot img yapalım. Eskiden vardı aklımda bir şeyler ama unutmuşum
Tissot için özel bir program var, fakat üretilen splash dosyaları mido, vince ve whyred cihazlarında da çalışıyor. Şuradan göz atabilirsiniz:

Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Tissot için özel bir program var, fakat üretilen splash dosyaları mido, vince ve whyred cihazlarında da çalışıyor. Şuradan göz atabilirsiniz:
Erdem hocam'ın verdiği yazılım var, fakat oluşturduğunuz resimler belirli bit değerine sahip olmalıdır, sıkıştırılmış png ve 10 kb boyutlarında olmalıdır, bu yüzden direk istediğimiz fotoğrafları alıp koyamıyoruz arkadaşlar, ben çoğu zaman renk tablosundan görselde bulunan renkleri de azaltarak grafik oluşturuyorum, buna rağmen de bozuk görseller oluşma ihtimali oluyor

bilonemsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
behlul
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
15
linkler ölü elinde olan biri paylaşabilirmi?

Üst Alt