Rehber Mi a1 orjinal rom da yüz tanıma

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Mi a1 in orjinal android 8.1 de yüz tanıma varmış,ben yeni keşfettim daha,tabiki kamerayla çalışıyo ama çok hızlı açıyor,en güzel yanıda parmak iziyle beraber kullanılabiliyor ,mesela masada dururken kaldırıp parmağını okutmak zor oluyodu şimdi rahatlıkla kilidi açabiliyorum

Benim gibi, bilmeyenler için kolaylık olur diye düşündüm

Pardon nasıl yapılacağını yazmamışım Ayarlar -güvenlik-smart lock-güvenilen yüz seçeneklerini takip edip yüzünüzü tanıtıp yapabilirsiniz

Son düzenleme:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Hocam peki bunun "rehber" olan kısmı nedir ? veya mesajınız eksik kalmış.

Orhanklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
mi a1
Konular
2
Bu konuyla alakalı olarak kilit ekranında yüzünü gösterdiğinde kilit simgesi açılıyor yani telefon açılıyor fakat ana ekranı açmıyor o kilit ekranında kalıyor bunun hakkında bilgisi olan varmı direk ana ekranın açılmasını saglayabiliyor muyuz?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
angel~~
Mi a1 in orjinal android 8.1 de yüz tanıma varmış,ben yeni keşfettim daha,tabiki kamerayla çalışıyo ama çok hızlı açıyor,en güzel yanıda parmak iziyle beraber kullanılabiliyor ,mesela masada dururken kaldırıp parmağını okutmak zor oluyodu şimdi rahatlıkla kilidi açabiliyorum

Benim gibi, bilmeyenler için kolaylık olur diye düşündüm
Pardon nasıl yapılacağını yazmamışım Ayarlar -güvenlik-smart lock-güvenilen yüz seçeneklerini takip edip yüzünüzü tanıtıp yapabilirsiniz angel~~

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
angel~~
Pardon nasıl yapılacağını yazmamışım Ayarlar -güvenlik-smart lock-güvenilen yüz seçeneklerini takip edip yüzünüzü tanıtıp yapabilirsiniz angel~~
İlk mesajınızı birazcık düzeltip verdiğiniz bilgiye de ekledim.

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Bu konuyla alakalı olarak kilit ekranında yüzünü gösterdiğinde kilit simgesi açılıyor yani telefon açılıyor fakat ana ekranı açmıyor o kilit ekranında kalıyor bunun hakkında bilgisi olan varmı direk ana ekranın açılmasını saglayabiliyor muyuz?

Biraz araştırdım orjinalinde yok ,3.parti yazılımlarla oluyormuş ama çok yavaşmış onun için hiç denemedim ,bu çok seri ve doğru çalışıyo her açıdan tanıyor hafif karanlık bile olsa açıyor,dediğiniz gibi olsa güzel olurdu ama böylede iyi ,sadece kaydırıp açıcan

Orhanklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
mi a1
Konular
2
Biraz araştırdım orjinalinde yok ,3.parti yazılımlarla oluyormuş ama çok yavaşmış onun için hiç denemedim ,bu çok seri ve doğru çalışıyo her açıdan tanıyor hafif karanlık bile olsa açıyor,dediğiniz gibi olsa güzel olurdu ama böylede iyi ,sadece kaydırıp açıcan
Sağol hocam teşekkürler.

Üst Alt