Yardım Mi A1 Kurtarma

Themunay

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Selamlar herkese,

Abimin mi a1 model cihazı var. Cihaz fotoğrafta gösterdiğim şekilde duruyor. Güç tuşuna uzun süre basılı tutunca kapanıp tekrar açılıyor fakat ekranda gözüken halde duruyor ilerleme yok.
Bu sorunu mi flash ile rom yükleyerek çözebilir miyim? Yalnız hiç veri yedeği yok, bu verileri kurtarmanın yolu var mıdır?

Teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Selamlar herkese,

Abimin mi a1 model cihazı var. Cihaz fotoğrafta gösterdiğim şekilde duruyor. Güç tuşuna uzun süre basılı tutunca kapanıp tekrar açılıyor fakat ekranda gözüken halde duruyor ilerleme yok.
Bu sorunu mi flash ile rom yükleyerek çözebilir miyim? Yalnız hiç veri yedeği yok, bu verileri kurtarmanın yolu var mıdır?

Teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba. Cihaz nasıl bu hale geldi, yani ben de kullanıyordum Mi A1 ve benzer bir sorun yaşamıştım. Kendiliğinden mi oldu

Themunay

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Merhaba. Cihaz nasıl bu hale geldi, yani ben de kullanıyordum Mi A1 ve benzer bir sorun yaşamıştım. Kendiliğinden mi oldu
Evet kendiliğinden olmuş, youtube'da video izlerken bir anda donmuş sonra güç ekranına basılı tutunca açılış ekranında kalmış bu şekilde

Burakzerr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Sony Xperia XZ
Konular
2
Evet kendiliğinden olmuş, youtube'da video izlerken bir anda donmuş sonra güç ekranına basılı tutunca açılış ekranında kalmış bu şekilde

cihazın usb hata ayıklama modu açık mıydı?

eğer değilse, çok fazla yapılacak bi şey yok ama mümkünse şarj bitene kadar bekleyin derim. Bazen şarj bittiğinde ve cihaz yeniden şarja takıldığında böyle durumlar düzelebiliyor. Ses açma kapama tuşlarıyla telefonu recovery moduna almayı da deneyin. Ses açma tuşuna basılı tutup aynı anda güç tuşuna basılı tutun.

Üst Alt