Yardım Mi A1 kırılmaz cam önerisi

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
İyi forumlar, telefonun içinden çıkan plastik ekran koruyucuyu kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum , kırılmaz cam kullanıp memnun olan varmı , kavisli ekran olduğu için kenarlar oturmuyor deniyor

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
İyi forumlar, telefonun içinden çıkan plastik ekran koruyucuyu kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum , kırılmaz cam kullanıp memnun olan varmı , kavisli ekran olduğu için kenarlar oturmuyor deniyor
Doğrudur hocam eski kırılmaz camlar ekran kavisli olduğu için kenarlardan boşluk kalıp arasına toz vs alıp kötü görünüm oluşturuyor nano cam öneririm esnek yapısı sayesinde ekrana tam oturuyor kenarlarda minimum boşluk olsada havacık kalmıyor

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Aynen hocam ben 2 tane kullandım, telefoncular ekrana oturtmak için üzerine çıktı neredeyse ama ekran kavisli olduğu için ertesi gün kalkıyor hemen. Ama nano cam dedikleri zımbırtıyı denemedim.

Oyla:

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Teşekkürler öneriler için ,normal koruyucuyla devam edeyim o zaman, bir ara da nano denerim

Oyla:
Üst Alt