İnceleme Mi A1 kasım güncellemesi geldi

Erdinç25

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Erdinç
Cihazım
Mi A1
66 mb lık güvenlik güncellemesi yayınlandı,herhangibir değişiklik farketmedim şuana kadar

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
Güvenlik güncellemesi olduğundan dolayı herhangi bir değişiklik hissetmemeniz normal. PIE'ı bekleyin :)

Erdinç25

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Genel görüş 2019 ilk çeyrekte geleceği şeklinde,bence şubat ayı içerisinde gelecektir,buraya yazıyorum gelince hatırlatırımangel~~

SelimAtar

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Şu Kasım güncellemesini daha yapmadım da en iyi pil durumu şuanki Ekim 8.1 sürümünde. En az 5 saat ekran kullanımı 1 gün 5-6 saat kadar da kullanım süresi alıyorum

SeDark

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Günceleme de fark etdiğim 2 yenilik var. İlki ekranı yarıya bölme özelliğindeki çizgiyi taşıya biliyoruz önceden 1/2 oluyor du şımdi 1/3 olmuş yani bir uygulama ekranın 3/2'sini kullanırken diğerine de 3/1 olarak ayarlaya biliyoruz. İkincisi Pil kullanımında eski sürüme göre iyileştirmeler yapılmış fark edilecek derecede.

SelimAtar

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Günceleme de fark etdiğim 2 yenilik var. İlki ekranı yarıya bölme özelliğindeki çizgiyi taşıya biliyoruz önceden 1/2 oluyor du şımdi 1/3 olmuş yani bir uygulama ekranın 3/2'sini kullanırken diğerine de 3/1 olarak ayarlaya biliyoruz. İkincisi Pil kullanımında eski sürüme göre iyileştirmeler yapılmış fark edilecek derecede.
Ekranı bölme öyleydi zaten

SeDark

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Ekranı bölme öyleydi zaten
Öyle diğildi arkadaşımda a2 lite var onda oluyordu benim a1 de oyle digildi çizgiyi taşımak olmuyordu. Bu guncellemeden sonra duzeldi. Belki de kronik bi hataydı bazılarında oluyordu bazılarında olmuyordu düzeltildi.

SelimAtar

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Öyle diğildi arkadaşımda a2 lite var onda oluyordu benim a1 de oyle digildi çizgiyi taşımak olmuyordu. Bu guncellemeden sonra duzeldi. Belki de kronik bi hataydı bazılarında oluyordu bazılarında olmuyordu düzeltildi.
Olabilir

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Çoğu kişi 2019'un 1. çeyreğinde Pie alacağını söylemeye başladı arkadaşlar, bu işi biraz geciktirecekler sanırımdoh~~

clksydn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Caner
Cihazım
Mi A1
Arkadaşlar merhaba dün Google cam yükledim. Foruma baktım Google play hizmetlerini de en güncel APK sı ile yükledim. Fakat sistem güncellemesi yaparken hata veriyor. Neden olabilir?

BimmerLover

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Utku
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Arkadaşlar merhaba dün Google cam yükledim. Foruma baktım Google play hizmetlerini de en güncel APK sı ile yükledim. Fakat sistem güncellemesi yaparken hata veriyor. Neden olabilir?
Root veya TWRP yüklediyseniz ondan dolayı

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!