Çözüldü Mi A1 için MIUI 9(5x)Rom

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Beyler işimiz Google güncellemelerine kalacaksa sıkıntı. En iyisi Miui rom. en.miui.com sitesinde resmi romlar var bilen varmı nasıl yapılır ?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Mi a1 için mi 5x port romu daha çıkmadı.4-5 aya kadar çıkar herhalde

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
5x romunu indirip direk flashlasak olmazmı ? Zaten aynı telefon ?

Hayır olmaz. System destroyed hatası alırsınız.

A1 için kernel kaynak kodları yayınlandı ve MIUI 9 çalışmaları başladı. Bu çalışmaların şu an için pek başarılı oldukları söylenemez ancak yakın zamanda MIUI yayınlanacaktır tahmin ediyorum.

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Hayır olmaz. System destroyed hatası alırsınız.

A1 için kernel kaynak kodları yayınlandı ve MIUI 9 çalışmaları başladı. Bu çalışmaların şu an için pek başarılı oldukları söylenemez ancak yakın zamanda MIUI yayınlanacaktır tahmin ediyorum.
Bilgi için teşekkürler admin
[doublepost=1519043877,1519043837][/doublepost]
Olsaydı 4-5 ay sonra çıkacak gibi haberler çıkmaz alın 5x romunu kurun derlerdi hocam
YouTube da ve xda da yaptığını iddaa edenleri görünce sormak istedim :)

Kalkan001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kalkan
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Miui9 çalışmaları XDA tarafından durduruldu. Ancak mevcut pek çok rom var ve gayet stabil...
Yakın zamanda miui zor gibi gözüküyor çünkü mi a1 de çift bölüm kurulumu mevcut ve bilinen başka mi telefonlardakine benzemiyor. Bu çift bölüm de geliştiricilerin işlerini zorlaştırdığından dolayı pek verimli gitmiyor açıkçası... Umarım yakında yaparlar ama zor...
[doublepost=1526140241,1519912527][/doublepost]
Miui9 çalışmaları XDA tarafından durduruldu. Ancak mevcut pek çok rom var ve gayet stabil...
Yakın zamanda miui zor gibi gözüküyor çünkü mi a1 de çift bölüm kurulumu mevcut ve bilinen başka mi telefonlardakine benzemiyor. Bu çift bölüm de geliştiricilerin işlerini zorlaştırdığından dolayı pek verimli gitmiyor açıkçası... Umarım yakında yaparlar ama zor...
Dün itibariyle MIUI 9 Mİ A1 için portlandı. Ancak henüz stabil değil wifi ve internet paylaşımı çalışmıyor ancak geriye kalan herşey çalışıyor. Çok kısa bir sürede bu sorunu da düzeltilerek yayınlayacaklar haberiniz olsun dedim;
İlk izlenimler;
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Resmi kaynak;

memeory

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
10
Umarım kısa zamanda başarıya ulaşır yoksa güncelleme gelmeyecek bu telefona GM telefonları gibi oldu aynı Xiaomi diye aldık hale bak..

iö201151@hotmail.com

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ismail
Cihazım
mi a1
Konular
0
Umarım kısa zamanda başarıya ulaşır yoksa güncelleme gelmeyecek bu telefona GM telefonları gibi oldu aynı Xiaomi diye aldık hale bak..
bir kere 2 yıl yazıılım güncellemesi 1 yılda güvenlik güncellemesi bu tum androide one cihazlarda aynı

Üst Alt