Rehber Mi A1 Stock Rom'a Rootsuz Google Camera Yükleme Rehberi

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Nisan da google kamerayı yüklemiştim. Bugün format atmak zorunda kaldım telefona. Yukarıdaki linkten apk yükledim. Ama sürekli durduruldu hatası veriyor.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Nisan da google kamerayı yüklemiştim. Bugün format atmak zorunda kaldım telefona. Yukarıdaki linkten apk yükledim. Ama sürekli durduruldu hatası veriyor.
Hard reset attıysanız işlemlerin tamamını tekrar yapmanız gerekiyor.

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
dediklerinizi uyguladım fakat sürekli durduruldu hatası veriyor neden olabilir acaba?

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
windows 10. her ikisinde de aynı hatayı veriyor

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
windows 10. her ikisinde de aynı hatayı veriyor
Eğer yüklü google camera varsa kaldırıp yenisini kurmanız gerekebiliyor bazen. Bu sürüme ve kullandığınız sisteme bağlı. Eğer Gcam'i yeni sürüme güncellemeden önce sistem güncellemesi yaptıysanız bu hatayı verir. Google cam'i kaldırıp indirdiğiniz son apk'yi kurun.

paradoks16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
a1
Konular
10
Eğer yüklü google camera varsa kaldırıp yenisini kurmanız gerekebiliyor bazen. Bu sürüme ve kullandığınız sisteme bağlı. Eğer Gcam'i yeni sürüme güncellemeden önce sistem güncellemesi yaptıysanız bu hatayı verir. Google cam'i kaldırıp indirdiğiniz son apk'yi kurun.
yok maalesef tekrar baştan yükleme yaptım yine olmadı. iki uygulama da çalışmıyor maalesef

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
flaşh işlemi ne kadar sürüyor 1 buçuk saat olduda bitmedi henüz

Erdinç25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi A1
Konular
18
Herkese selamlar, kurayımmı kurmayayımmı derken gcam ı sonunda kurdum angel~~ windows 7 64 bit de sorunsuz kuruldu ,android 8.1 di ,sadece flashlarken drive ler kurulmadığı için 2 saat boşa beklemişim ,kurulum 20 dk da tamamlanıyor tamamen , kurulum rehberi gayet iyi anlaşılır emeği geçen herkese teşekkürler , gcam a gelince pek inanmıyodum ama özellikle ön kamerada bayağı bi fark var önceden çamurmuş resmen,renk geldi fotolara ,beğenmediğim yerleri, arka kameranın portre modu diğerine göre çok kötü geldi bana,birde her fotoya farklı bi dosya açıyo hoş değil, belki ayarları vardır bunların bilen paylaşırsa sevinirim ,mesela kameranın en iyi ayarlarını ekran resmi alıp atarsanız sevinirim ,
Not: android 8 e geri geldiği için parmak izi sensörüde eskisi gibi hızlandı ve 8.1 e de geri güncellemicem o sorunda çözülmüş oldu teşekkürler clap~~

Üst Alt