Araçlar Mi A1 Firmware Dosyaları

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Bu konuda Mi A1 için hazırlanan Firmware dosyaları paylaşılacaktır.
Firmware, xiaomi tarafından hazırlanan cihaza özgü driver vb. yazılımları içeren zip dosyasıdır.
Firmware dosyasını twrp üzerinden flaşlayarak kurabilirsiniz.

Önemli Not: Her firmware dosyası farklı romlarda çalışmayabilir ve Ocak sonrası firmware'leri yüklediğinizde telefonunuzda anti-rollback devreye girecektir.
Ocak sonrası firmwareleri yüklediğiniz takdirde 8.1 ve önceki sürümlere geri dönmek için downgrade rehberini uygulamanız gerekir.

Her güncellemede yeni firmware dosyaları eklenmektedir. Rom türüne uygun olarak güncel firmware yükleyebilirsiniz. Firmware dosyasının isminin yanında rom türü yazmaktadır.

Firmware Dosyaları:

Görüş ve önerilerinizi yorumlarda beklerim. Sağ altta bulunan "beğen" butonuna basmanız beni mutlu edecek ve birer teşekkür niteliği taşıyacaktır ;)
Saygılarımlahappy~~

yunus90

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
a1
Konular
2
elinize sağlık hepsini bir yerde toplamanız çok güzel olmuş. Aralık audio fix dosyası ne içindi yener bey? bana öyle bi güncelleme gelmedi?

Bende ses genişleme bölümü çalışmıyor aktif etsemde, kulaklık modelleri değiştirsemde. bu güncelleme onun için midir?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
elinize sağlık hepsini bir yerde toplamanız çok güzel olmuş. Aralık audio fix dosyası ne içindi yener bey? bana öyle bi güncelleme gelmedi?

Bende ses genişleme bölümü çalışmıyor aktif etsemde, kulaklık modelleri değiştirsemde. bu güncelleme onun için midir?
O bir güncelleme değildir, Aralık firmware yüklediğinizde ses problemi ortaya çıkıyor, aramalarda düşük ses sorunu oluyor. Fix dosyası da bu problemi ortadan kaldırıyor.

yunus90

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus
Cihazım
a1
Konular
2
twrp den mi yüklememiz gerekiyor?

yarenersonmez