Çözüldü Mi A1 Ekranda Oluşan İnce Çizgi

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Herkese merhaba. 4 ay önce xiaomi mia1 telefon aldım. Oreo güncellemesi geldi ve kurdum. Sonrasında ekranın içinde baştan sona ince bir çizgi olduğunu farkettim. Başta problem etmedim ama hafta başı aynı çizgiden telefonun sağında da çıktığını görünce telefonu delta servise kargoladım. O kadar titiz ve düzgün kullandım ki ne bir darbe ne bir ezik veya deforme olmamıştır telefonumda. Teledon İlk günkü gibi. Bilgisi olan aydınlatabilir mi neden kaynaklanmış olabilir. Servis değişim mi yoksa onarım mı yapar.Teknik konularda çok bilgisi olan biri değilim. Ekte ekran görüntüsü var gmail ile google uygulaması arasında ve hesap makinesinin yanında o ince çizgiler var. Ancak fotoğrafta sihay ve çok net çıkan çizgiler normalde beyaz ve çok dikkatli bakınca zor gözüküyor. Teşekkürler,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Arkadaşlar bilgisi olan biri rica etsem cevap verebilir mi? Bir de delta servis ile ilgili internette çok ama çok kötü yorumlar var hatta hakaret eden bela okuyanlar bile var, bu yorumlar gerçek olabilir mi? Ben biraz üzüldüm ve korktum. Acaba kargo gitmeden telefonu iade mi istesem. Teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar bilgisi olan biri rica etsem cevap verebilir mi? Bir de delta servis ile ilgili internette çok ama çok kötü yorumlar var hatta hakaret eden bela okuyanlar bile var, bu yorumlar gerçek olabilir mi? Ben biraz üzüldüm ve korktum. Acaba kargo gitmeden telefonu iade mi istesem. Teşekkürler.

Açıkçası geçmiş dönemlerde ben de aynı şeyleri düşünüyordum. Hatta okuduklarımdan sonra "Delta garantili almaktansa garantisiz almak daha iyi" demişliğim bile vardır. Ancak Delta Servis 2 'nin forumumuza katılımı sonrasında çözmüş olduğu sorunları gördükçe ve müşteri memnuniyetini nasıl üst düzeyde tutmaya çalıştığına şahit oldukça bu fikrim tam aksi yönde değişti ve haklarında yazılanların fazlasıyla abartı olduğuna kanaat getirdim. Bence içiniz rahat değilse kendisi ile iletişime geçerek çok daha net bilgiler alabilir ve cihazınızı gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Açıkçası geçmiş dönemlerde ben de aynı şeyleri düşünüyordum. Hatta okuduklarımdan sonra "Delta garantili almaktansa garantisiz almak daha iyi" demişliğim bile vardır. Ancak Delta Servis 2 'nin forumumuza katılımı sonrasında çözmüş olduğu sorunları gördükçe ve müşteri memnuniyetini nasıl üst düzeyde tutmaya çalıştığına şahit oldukça bu fikrim tam aksi yönde değişti ve haklarında yazılanların fazlasıyla abartı olduğuna kanaat getirdim. Bence içiniz rahat değilse kendisi ile iletişime geçerek çok daha net bilgiler alabilir ve cihazınızı gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.

Öncelikle ilginize teşekkür ederim. Cihazı gönderdim ve ellerine ulaşıp kayıt açtıklarına dair bilgilendirme sms'i attılar. Umutluyum, kendim de hizmet sektöründe çalışıyorum ve insanları memnun etmenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Delta Servis'in kurumsal eposta adresine bu konudaki hassasiyetimi belirten bir mail atmayı düşünüyorum. Bir sorun olursa dediğiniz gibi Delta Servis 2 ile iletişim kurarım.
[doublepost=1524775595,1523528976][/doublepost]Benim telefon servisten geldi. Delta servis ekranı komple değişmiş. İnternette yazdıkları gibi kırık ezik vs yok. Adamlar işini gayet iyi yapıyor, helal olsun. Alttaki bildirim ışıkları beyaz çizgilerin olduğu yerde yanmıyor.onu da çok problem etmedim. Yarın arayıp soracağım sadece. Telefonunu servise göndermek isteyenler gönül rahatlığıyla gönderebilir. Ayrıca forumdaki delta servis 2 ye de teşekkürlerler. Gayet ilgili, tüm sorulara hızlı bir şekilde yanıt veren, başarılı bir arkadaş.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim telefon servisten geldi. Delta servis ekranı komple değişmiş. İnternette yazdıkları gibi kırık ezik vs yok. Adamlar işini gayet iyi yapıyor, helal olsun. Alttaki bildirim ışıkları beyaz çizgilerin olduğu yerde yanmıyor.onu da çok problem etmedim. Yarın arayıp soracağım sadece. Telefonunu servise göndermek isteyenler gönül rahatlığıyla gönderebilir. Ayrıca forumdaki delta servis 2 ye de teşekkürlerler. Gayet ilgili, tüm sorulara hızlı bir şekilde yanıt veren, başarılı bir arkadaş.

Geçmiş olsun hocam :) Delta Servis 2 'ye de teşekkürler clap~~

sahatay63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ŞAHİN
Cihazım
GALAXY S3
Konular
1
Geçmiş olsun hocam :) Delta Servis 2 'ye de teşekkürler clap~~

Kaç gündür delta servis 2 yani Zihni bey 'e ulaşmıyorum. Telefonla aradığım Delta müşteri temsilcisi işten ayrıldığını söyledi ilginç olanı bana telefonunuzu tekrar servise yollayın değişim yada ücret iadesi için gerekeni yapacağız dedikten bir gün sonra işten ayrılmış bende bütün kutu aparatları ile şarz cihazı kablosu kılıfı ile telefonu yolladım. Bu telefonumun 5.defa servise gidişi oldu şimdi arıyorum muhatap bulamıyorum forumda başka delta servis yetkilisi var mı acaba. Şimdi bakıyorum delta serviste tekrar " Şebeke sorunu " diye 382076 form numarası ile kayıt açılmış. Zihni Beyin "Siz telefonu gönderin değişim yada para iadesi konusunda size yardımcı olalım" sözü havada mı kaldı.Zihni Bey sağolsun ilgileniyordu whatsupptan cevap veriyordu acaba bizimle iletişime geçebilecek başka delta servis yetkilisi var mı?

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Cihazınız inceleme aşamasındadır.
Zihni beyin işten ayrılması durumu değiştirmeyecektir.
Cihazın kontrolleri sağlanıp gerekli işlemler yapılıp tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

sahatay63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ŞAHİN
Cihazım
GALAXY S3
Konular
1
Merhaba,

Cihazınız inceleme aşamasındadır.
Zihni beyin işten ayrılması durumu değiştirmeyecektir.
Cihazın kontrolleri sağlanıp gerekli işlemler yapılıp tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.
Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.
Teşekkür ediyorum ilginiz ve yardımınız için

Üst Alt