Soru Mİ A1 android P ne zaman gelicek

saruhan11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mia a1
Konular
4
Mİ A1 android P ne zaman gelicek bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba

mserhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mi A1
Konular
8
yayınlanan güncellemenin geri çekilmesinin tek sebebi olabilir oda içerisinde hayati derecede önemli bir bug olduğunu farketmeleri bence yoksa başka birşey düşünemiyorum. iyice suyu çıktı bu güncelleme işlerinin şimdi yine bekleyecez ha yayınlandı ha yayınlanmadı.

Oyla:

karateke55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
huawei p9
Konular
1
Konuşma sesini denemediniz sanırım? Veya ekran parlaklığı farkından haberiniz yok :D
Ekran parlaklığı 8.1 de fazlaydı bana görr zaten en kısıkta diğer telefonlara kıyasla ortalama olması lazımken aynı ışığı veriyordu ses olarak ta arada cızırtımsı bi ses geliyor onun dışında fark yok 20 dk konuşmada 5 6 kez 2snlik cızırtı 4g kullanmıyorum zaten sıkıntım yok gayet memnunum hızı artıyo geçişleri hoş güncellemeyle buglar düzelir

Oyla:

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
2019 İçerisinde gelecektir ama Hangi Ay Olduğu belirsiz belki hiç gelmez ama duyuru yapıldığı zaman Forum'da A1 Ve Lite kullanıcıları ile paylaşılır.

Oyla:

mserhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mi A1
Konular
8
gelmesine geldi, telefonun performansından memnun kaldım ama 4g - 4.5g çene yerlerde bile artık h+ , geri dönüşte yok bakalım ne yapacaz, özet olarak telefonun çekim gücü düştü.

Oyla:
Üst Alt