Çözüldü Mi A1 Android 9 Güncellemesiyle Telefon Çöp Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v10.0.4.0
Telefon Modeli
Mi A1
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar mi a1 cihazımda 8.1 yüklüydü telefonu kapatayım dedim baktım güncelleme aldı güncellemeleri kapatmama rağmen arka planda android 9 u indirmiş çok araştırmama rağmen eski android sürümüne dönemedim , 3günde bir şarja takarken şimdi günlük şarja takıyorum , kamera çok kötü oldu , şebeke çekmiyor , internet hızı düştü , ana ekrandaki google arama çubuğu hiçbir şekilde kalkmıyor. eski android sürümüne geçmek istiyorum garanti kapsamından çıkması önemli değil araştırdım ama net bir çözüm bulamadım sizlerin bir fikri var mı sesimizi duyurup eski güncelleme dosyasını yeniden almamız gerekiyor...

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz öncelikle:)
Bu konuyla ilgili ve daha birçok konu ile alakalı başlıklar hali hazırda mevcut zaten forumda kısaca göz gezdiriniz:
Xiaomi Mi A1
Yaşadığınız veya yaşayacağınız problemlerin çoğu daha önce başka bir kullanıcı tarafından yaşanmıştır muhtemelen ve konusu açılıp gerekli çözümler verilmiştir
Bu yüzden size tavsiyem, konu açmadan önce sağ üstteki arama özelliğini kullanın
İyi vakit geçirmeniz dileğiyle hi~~

Oyla:

rivermental

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi A1
Konular
13
Merhabalar, aramıza hoşgeldiniz öncelikle:)
Bu konuyla ilgili ve daha birçok konu ile alakalı başlıklar hali hazırda mevcut zaten forumda kısaca göz gezdiriniz:
Xiaomi Mi A1
Yaşadığınız veya yaşayacağınız problemlerin çoğu daha önce başka bir kullanıcı tarafından yaşanmıştır muhtemelen ve konusu açılıp gerekli çözümler verilmiştir
Bu yüzden size tavsiyem, konu açmadan önce sağ üstteki arama özelliğini kullanın
İyi vakit geçirmeniz dileğiyle hi~~
teşekkür ederim konuyu kapatıyorum o zaman :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aleyküm selam teşekkür ederim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt