Rehber Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi (Video Rehber)

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Arkadaşlar iyi günler sorun şu yaklaşık 3 aydır beliren bir sorun telefonun tüm sesleri açıkken bildirim sesi gelmiyor yani 3-4 gün iyi titreşime alıyorum sonra sesi açıyorum sorun yok ama dediğim gibi 3-4 gün sonra tüm sesler açıkken tuş kilitleme ve açma sesi ile bildirim sesleri gelmiyor sadece telefon titriyor önce Oreo da kalmakta direndigim için diye düşündüm pie ye geçtikten sonra düzelir dedim ama nafile bu konuda yardımcı olacak olan varmı neden sesler açık olmasına rağmen titreşim veriyor ses çıkmıyor Not: Telefonu kapatıp açınca düzeliyor sonra yine 3 gün sonra tekrar aynı sorun oluyor
Bahsettiğiniz sorunlar bu konu ile(Sürüm düşürme) alakalı değildir. Yaşadığınız problemler için lütfen forumda ve google üzerinde araştırma yapınız. Yabancı diliniz varsa yabancı forum sitelerini de araştırabilirsiniz. Tüm araştırmalarınıza rağmen çözüm bulamadıysanız, kurallara uygun bir şekilde yeni bir konu başlatın ve üzerinde tartışalım.
Ayrıca sizden önemli bir ricada bulunacağım: Lütfen noktalama işaretlerini kullanın. En azından nokta kullanın ki yazdıklarınızı anlayabilelim.

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Bahsettiğiniz sorunlar bu konu ile(Sürüm düşürme) alakalı değildir. Yaşadığınız problemler için lütfen forumda ve google üzerinde araştırma yapınız. Yabancı diliniz varsa yabancı forum sitelerini de araştırabilirsiniz. Tüm araştırmalarınıza rağmen çözüm bulamadıysanız, kurallara uygun bir şekilde yeni bir konu başlatın ve üzerinde tartışalım.
Ayrıca sizden önemli bir ricada bulunacağım: Lütfen noktalama işaretlerini kullanın. En azından nokta kullanın ki yazdıklarınızı anlayabilelim.[/QUO
Ayrıca sizden önemli bir ricada bulunacağım: Lütfen noktalama işaretlerini kullanın. En azından nokta kullanın ki yazdıklarınızı anlayabilelim.
Yener bey ilginiz için tşk ederim. Konuyu burada paylaşma sebebim cevap sayisinin fazla olması yeni konu açtığımda çok fazla cevap gelmiyor. Ayrıca yabancı siteler dahil çok fazla araştırma yaptım ama netice alamadım. Bu konuda yönetici olarak sizin yapabileceğiniz bir şey varmı acaba...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yener bey ilginiz için tşk ederim. Konuyu burada paylaşma sebebim cevap sayisinin fazla olması yeni konu açtığımda çok fazla cevap gelmiyor. Ayrıca yabancı siteler dahil çok fazla araştırma yaptım ama netice alamadım. Bu konuda yönetici olarak sizin yapabileceğiniz bir şey varmı acaba...
Ayrıca konu acmistim dün gece cevap hala yok ilgilenir misiniz

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23

Ayrıca konu acmistim dün gece cevap hala yok ilgilenir misiniz
Açtığınız konu linkini alabilir miyim?
Mi A1 bölümünde sizin açmış olduğunuz konu yok.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam twrp.zip dosyasının linki bozulmuş herhalde dosya yok diyor sana zahmet o dosyaya bi el atarsan
Linkte problem yok hocam an itibariyle günceldir:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Selo44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Redmi note 10
Konular
2
Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Eyvallah hocam eline sağlık

2 adet alternatif link ekledim hocam

Selo44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Redmi note 10
Konular
2
Hocam teşekkür ederim 9 dan 8.1 e indim ve epic romu kurdum, ilerleyen zamanlarda androide tekrar geçmek istesem Kasım yada Mart dosyasını mi flashla flaslasam sorun olur mu

TOzbecene

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Hocam çok teşekkürler bende oreo'ya geri döndüm. Fakat bir süre sonra yanlışlıkla yeniden android 9 yükledim wasntme~~ Yeniden tüm adımları tekrarlamam gerekir mi yoksa direk kasım romunu flashlayabilir miyim?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam teşekkür ederim 9 dan 8.1 e indim ve epic romu kurdum, ilerleyen zamanlarda androide tekrar geçmek istesem Kasım yada Mart dosyasını mi flashla flaslasam sorun olur mu
İstediğiniz sürümü kurabilirsiniz, bazı custom romlar için firmware gereklidir sadece. Onu da kurulum aşamaları kısmında belirtirler zaten
Hocam çok teşekkürler bende oreo'ya geri döndüm. Fakat bir süre sonra yanlışlıkla yeniden android 9 yükledim wasntme~~ Yeniden tüm adımları tekrarlamam gerekir mi yoksa direk kasım romunu flashlayabilir miyim?
Maalesef baştan itibaren tekrarlamanız gerekiyor

Üst Alt