Tavsiye Mi 9T'den Mi 11T'ye Geçiş

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Ricedroid 5.0
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Şuan Mi 9T kullanıcısıyım ve Mi 11T'ye geçiş yapmayı düşünüyorum. Mi 9T'den şikayetçi değilim ancak satıp üzerine bir miktar daha eklemek istiyorum. Nasıl olsa bu cihazı ileride değiştireceğim, en azından nakit olarak değerlendirmek gibi bir düşüncem var. Malum yollarla alındığında Mi 11T 6.5k TL civarında bulunabiliyor. Kullanan kişiler artılarını ve eksilerini belirtebilir mi? Geçiş yapmaya değer mi?
7500 TL'ye kadar çıkabileceğimi düşünürsek önerebileceğiniz modellere bakabilirim.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Şuan Mi 9T kullanıcısıyım ve Mi 11T'ye geçiş yapmayı düşünüyorum. Mi 9T'den şikayetçi değilim ancak satıp üzerine bir miktar daha eklemek istiyorum. Nasıl olsa bu cihazı ileride değiştireceğim, en azından nakit olarak değerlendirmek gibi bir düşüncem var. Malum yollarla alındığında Mi 11T 6.5k TL civarında bulunabiliyor. Kullanan kişiler artılarını ve eksilerini belirtebilir mi? Geçiş yapmaya değer mi?
7500 TL'ye kadar çıkabileceğimi düşünürsek önerebileceğiniz modellere bakabilirim.
xiaomi nin t li versiyonlarına ne güncelleme desteği nede kameralarında adam gibi kaliteli merceği var...alacaksan temiz s10 s20 al ikinci el...t serisi tamamen 2.dünya milletlerine göre hazırlanmış seriler...hele hele t serisinin tamamı en son modeli dahil ön kamerada vasat olduğu herkes tarafından bilinir.....he oyun müzik youtube takılcam diyorsan al...arka kamerada iş yapar günümüz sosyal medasında..ama premium kullanıcı hissi almak istiyorsan xiaomiden başka bir markaya yönel benim tercihim samsung olurdu. s20 fe yi belki yurt dışı bulabilirsin ikinci el olarak ise her türlü alırsın

Oyla:

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xiaomi nin t li versiyonlarına ne güncelleme desteği nede kameralarında adam gibi kaliteli merceği var...alacaksan temiz s10 s20 al ikinci el...t serisi tamamen 2.dünya milletlerine göre hazırlanmış seriler...hele hele t serisinin tamamı en son modeli dahil ön kamerada vasat olduğu herkes tarafından bilinir.....he oyun müzik youtube takılcam diyorsan al...arka kamerada iş yapar günümüz sosyal medasında..ama premium kullanıcı hissi almak istiyorsan xiaomiden başka bir markaya yönel benim tercihim samsung olurdu. s20 fe yi belki yurt dışı bulabilirsin ikinci el olarak ise her türlü alırsın
One Plus modellerini önerir misiniz? Şarj konusunda sıkıntılı olduklarını biliyorum ancak benim için çok sorun değil. Elimdeki 3 senelik Mi 9T sabah 6'dan akşam 7'ye kadar yetiyor. Zaten işten eve gidince şarja takıyorum.
Ayrıca Samsung modellerinin yurt dışı kayıtları nasıl oluyor? Pasaport ile uğraşmak istemiyorum

Oyla:

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Faturalı garantili bir ikinci el , sıfır yurtdışı telden iyidir.Bu da benim tercihim.

Oyla:

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faturalı garantili bir ikinci el , sıfır yurtdışı telden iyidir.Bu da benim tercihim.
Çevreme çok defa yurtdışı cihaz aldım hocam. Kendim de 3 senedir yurtdışı telefon kullanıyorum.
Genelde ilk açışta sorun olmuyorsa ileride de sorun olmuyor diye deneyimledim. Zaten ileride sorun olunca kullanıcı hatası deyip her türlü bize kitliyorlar. Benim şahsi düşüncem bu yönde. Ancak temiz bir ikinci el cihaza hayır demem. Önerileriniz varsa bakabilirim

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
mi11t yurtdışı modellere şuanda imei işleminden sonra güncelleme sıfırlama yapılamıyor. Bunu dikkate alarak alın. üst mesajları okuyamadım arkadaşlarımızdan bu uyarıyı yapan olmuşsa kusura bakmasın..

Oyla:
Üst Alt