Yardım Mi 9T

hazar01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hazar
Cihazım
Mi 9 t
Konular
9
Telefonum Mi 9T delta servis garantisi altında boorloader kilidi ise kapalı ben bunu açarsam custom romlar ve rootlu kullanım için garanti kapsamı dışında kalır mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Delta servisi BL açmayı garanti dışı saymıyor ama yine de teyit edin bence Yes~~

Garanti olsun diye fiyat farkı verdiniz bir rom,root için yanmasın paranız.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Telefonum Mi 9T delta servis garantisi altında boorloader kilidi ise kapalı ben bunu açarsam custom romlar ve rootlu kullanım için garanti kapsamı dışında kalır mı?

Merhaba,
Merhaba,

Telefonunuza yapacağınız yazılımsal müdahaleler garanti kapsamın haricinde işlem görmeyecektir.Bahsetmiş olduğunuz bootloader açma işlemi evet garanti dahilinde değerlendirilebilir. Fakat yaptığınız bu yazılım müdahaleleri sonucunda eğer ürününüz de yazılımsal veya donanımsal sorunlar oluşursa onarım yada sorunu gidermek için tarafınıza ücretli onarım teklifi sunulabilir.

SERHAT NAS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
siyahyek
Cihazım
Mi 9 t
Konular
0
Benim mi 9 t telefonum var bloother kilidi süresi dolmasına rağmen kilit süresi bitiminde tekrar 240 saat süre verdi lütfen bana yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Benim mi 9 t telefonum var bloother kilidi süresi dolmasına rağmen kilit süresi bitiminde tekrar 240 saat süre verdi lütfen bana yardımcı olabilecek biri var mı ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı
Merhaba,
Bu işlem sadece üretici firma Mi tarafından kontrol edilmektedir . Kişisel verileri koruma adına Merkez yönetim haricinde müdahale etme imkanı bulunmuyor. Konu ile ilgili destek talebini Mi destek platformuna iletirseniz, daha net bilgi alma şansınız olacaktır

Saygılarımızla,
Delta Teknik Servis

Üst Alt