Soru Mi 9T

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
Mi 9T almayı düşünüyorum ancak Xiaomi'nin global forumunda fazla fazla batarya sorunu gördüm kullananlar yardımcı olursa çok sevinirim telefonda ne gibi sorunlara rastladınız acaba ve bu sorunları çözebildiniz mi? Şimdiden teşekkürler

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Merhaba mi9t alalı 10 gün kadar oldu kesinlikle batarya ile ilgili bir soruna rastlamadım günü çok rahat çıkarıyor yazılım stabil halde ısınma nerdeyse yok denecek kadar az

Oyla:

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Bataraya kesinlikle efsane emin ol ama malum İmei isleminden sonra hat çekme sorunları oluyormuş garantili alırsan zaten o sıkıntıda olmaz

Oyla:

Arawn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
24
Bataraya kesinlikle efsane emin ol ama malum İmei isleminden sonra hat çekme sorunları oluyormuş garantili alırsan zaten o sıkıntıda olmaz
Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum zaten Xiaomi Türkiye garantili olarak ama satıcısı Hepsiburada değil. Sıkıntı olur mu yoksa resmi garantili diye güvenmeli miyim?

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Yaklaşık 2 hafta kadar önce hem eşime hem kendime aldım. 6-7 saat ekran süresi alıyoruz. Daha ne olsun?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Alali 1.5 hafta oldu. Malum isi kendim yapiyorum, suana kadar ne yaptiklarimda ne de kendimde sorun oldu. Hicbir sekilde band kaybetmiyor sebeke sorunu yapmiyor.
Bataryayi anlatmaya gerek yok zaten oyun oynasam bile 6 saat ekran suresi veriyor.
Mukemmel bir telefon fiyatina gore.
Biraz batarya suresini azaltiyor ama 75Hz modunu kurarsaniz telefonu elinizden atasiniz gelmez bunu da ekliyim :)

Oyla:

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Alali 1.5 hafta oldu. Malum isi kendim yapiyorum, suana kadar ne yaptiklarimda ne de kendimde sorun oldu. Hicbir sekilde band kaybetmiyor sebeke sorunu yapmiyor.
Bataryayi anlatmaya gerek yok zaten oyun oynasam bile 6 saat ekran suresi veriyor.
Biraz batarya suresini azaltiyor ama 75Hz modunu kurarsaniz telefonu elinizden atasiniz gelmez bunu da ekliyim :)
Sebeke kaybetmemesi güzel
Malum işlemi kendim yapabilirmiyim direk merak ediyorum açıkçası
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum zaten Xiaomi Türkiye garantili olarak ama satıcısı Hepsiburada değil. Sıkıntı olur mu yoksa resmi garantili diye güvenmeli miyim?
Fark etmez hocam gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest

Farkı nedir hocam 75hz modunun?

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Şuanlık sorun görmedim benimde dün elime geçti..batarya normal iniyor..güncelleme falan gelirse wipe data yapıp kullanın

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt