Yardım Mi 9T

HHBayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Sib.Suç.Müc.Uzm.
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10.2.3
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamûn Âleykûm.

Arkadaşlar, abiler bende aranıza yeni katıldım. Daha önceden birçok arkadaşıma aile bireylerime orta-düşük segment Mi cihazlar aldırdım ama kendim kullanmak nasip olmamıştı.

Dün Hepsiburada’dan Mi 9T 6/128 ön sipariş verdim. Pop-up kamera, Sd 730 İşlemci, Gorilla Glass 5 ve 4000 mAh pil gibi özellikleri bana Mi 9, Mi 9 SE gibi cihazlardan daha cazip geldi. OIS ve İP yok eksi olarak ama benim için çokta sorun değil, olsa da iyi olurdu tabii.

Sizden ricam yıllardır Mi kullananlar olarak nasıl yorumlarsınız cihazı? Forumu biraz kurcaladım ama Mi 9T ile ilgili pek konu göremedim. Benim ilk tercihim pil yönünden oldu, olmasaydı G7 Thinq ya da Mi 9 almayı düşünebilirdim. Genelde Mi 9T’nin fiyatını yüksek buluyorlar yorumlarda vs ama ben bu özelliklerdeki bir cihazın bu fiyata ideal olduğunu düşünüyorum.

Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum, iyi forumlar.

Mi 9T Özellikleri ;

Son düzenleme:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Yeni F/P adayı diyebilirim (tabiki fiyatı biraz daha düşünce) Telefonda Ois olmasada EiS vardır diye düşünüyorum. Full ekran deneyimi harika olur. Pop-Up kamera da oldukça güzel çalışıyor. 4000mAh pil bence olmazsa olmaz. Benim fikrime göre günümüzde olması gereken pil kriteri 4000mAh ve üzeri. E bide QC 3.0 varsa dadından yenmez :D şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Öncelikle hayırlı olsun hocam cihazınız,
Birkaç defa Mi9T yi çok küçük zaman dilimleri içerisinde inceleme fırsatım olmuştu.
Ekran kasa olarak güzel görünüyor, Dizaynı çok şık özellikle Pop-up kameranın açılırken ki ışığı ve arka kapağın dizaynı ile renk dağılımı hoş duruyor. Sanırım Pop up kamera biraz yavaş açılıyor gibi geldi bana?
Donanım olarak üst seviye bir cihaz zaten ve 4000Mah pilin olması çok yerinde bir karar olmuş.
İşlemci olarak da üst seviyede bir işlemci ama yeni olduğundan dolayı pek bir yorum yapmak doğru olmaz.
Fiyat performans cihazı olma yolun da tercihen en üst sırada olacak bir cihaz bence.
Tekrar hayırlı olması dileğimle,
Sizde günlük kullanım da gözlemlerinizi paylaşabilirseniz seviniriz.

Oyla:

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
şu videoyu izledim EiS varmış

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

HHBayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Sib.Suç.Müc.Uzm.
Konular
1
Yeni F/P adayı diyebilirim (tabiki fiyatı biraz daha düşünce) Telefonda Ois olmasada EiS vardır diye düşünüyorum. Full ekran deneyimi harika olur. Pop-Up kamera da oldukça güzel çalışıyor. 4000mAh pil bence olmazsa olmaz. Benim fikrime göre günümüzde olması gereken pil kriteri 4000mAh ve üzeri. E bide QC 3.0 varsa dadından yenmez :D şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Zaten genelde herkes fiyatından ve görüntü sabitleyici olmamasından dert yanıyor ama ben öyle zırt bırt cihaz değiştiren ve fotoğraf çeken biri değilim.

Sosyal Ağlarda dolaşıp haber okumayı vs seven biriyim ama istediğim şeylere de telefonun cevap verebilmesi lazım. Yani beni her türlü konuda karşılayabilecek bir cihaz. Birde pil benim için önemli. Mi9 ve Mi9SE nin önüne de bu faktör geçirdi zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

HHBayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hacı Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Sib.Suç.Müc.Uzm.
Konular
1
Öncelikle hayırlı olsun hocam cihazınız,
Birkaç defa Mi9T yi çok küçük zaman dilimleri içerisinde inceleme fırsatım olmuştu.
Ekran kasa olarak güzel görünüyor, Dizaynı çok şık özellikle Pop-up kameranın açılırken ki ışığı ve arka kapağın dizaynı ile renk dağılımı hoş duruyor. Sanırım Pop up kamera biraz yavaş açılıyor gibi geldi bana?
Donanım olarak üst seviye bir cihaz zaten ve 4000Mah pilin olması çok yerinde bir karar olmuş.
İşlemci olarak da üst seviyede bir işlemci ama yeni olduğundan dolayı pek bir yorum yapmak doğru olmaz.
Fiyat performans cihazı olma yolun da tercihen en üst sırada olacak bir cihaz bence.
Tekrar hayırlı olması dileğimle,
Sizde günlük kullanım da gözlemlerinizi paylaşabilirseniz seviniriz.

Teşekkür ederim hocam sağolun. Şuan ön siparişte cihaz muhtemelen Cuma gününe elime geçer ve zamanla ara ara buradan bilgilendirme yaparım. Şuan iPhone 7 Plus 128 Gb versionunu kullanıyorum herşey iyi hoş ama şarjı kanser ediyor insanı, o yüzden özlemle bekliyorum yeni cihazı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
Üst Alt