Yardım Mi 9T Vowifi Sorunu Hk.

• Konbuyu başlatan Silinen üye 107783
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 68
  • Görüntüleme 14K
S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar merhaba yeni telefonumla ilk sorunumu yaşadım :) Evim bahçe katı olduğundan dolayı Vodafone çekmiyor. Mi 9Se'de Vowifi kullanıyordum. Fakat bu cihazda sunucu hatası alıyorum. Daha önce bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

experz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
VoWifi bende de çalışmıyor. Uçak moduna alıp arama yapmaya çalışınca radyo kapalı diyor.
Ama aktif VoWifi ayarlardan da wifi seçili arama için. Bunu nasıl düzeltebiliriz bilen varsa yardımcı olursa iyi olur.

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
VoWifi bende de çalışmıyor. Uçak moduna alıp arama yapmaya çalışınca radyo kapalı diyor.
Ama aktif VoWifi ayarlardan da wifi seçili arama için. Bunu nasıl düzeltebiliriz bilen varsa yardımcı olursa iyi olur.

Google'dan kontrol ettiğimde bu sorunu Vodafone kullanan bir çok kişi yaşamış. Çözümü yok sanırım.

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Bildiğim kadarıyla wowifi telefonun az çektiği noktada devreye girer yani azda olsa çekmesi lazım uçak modunda çalışmaz.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bildiğim kadarıyla wowifi telefonun az çektiği noktada devreye girer yani azda olsa çekmesi lazım uçak modunda çalışmaz.
Öyle birşey yok. Sadece o amaç için kullanılmıyor. Benim de kullanım amacım yurt dışına çıktığımda hattımı ayrı bir ücret ödemeden kullanmak için faydalanıyorum bu özellikten. Ayrıca telefon full da çekse eğer vowifi simgesi gözüküyorsa yine wifi üzerinden arama yapıyor illa hattın çekmemesini beklemiyor yani.

Oyla:

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
mahmutuslu arkadaşımızla konu hakkında uğraştık fakat henüz çözemedik. Sorun Rom kaynaklı görünüyor.

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
mahmutuslu arkadaşımızla konu hakkında uğraştık fakat henüz çözemedik. Sorun Rom kaynaklı görünüyor.
Evet sorun rom kaynaklı tahminen Vodafone vowifi de iken dışarıdan arama geliyor fakat siz arayamıyorsunuz hangi romu kullanırsanız kullanın sonuç değişmiyor

Oyla:
Üst Alt