Yardım mi 9t twrp yükleme sorunu

volser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9t
Konular
3
arkadaşlar iyi akşamlar mi 9t twrp yüklemesini yapamıyorum bütün driverlar yüklü pc görüyor adb modunda ama yükledigimde böyle hata veriyor telefondan usb hata ayıklama açık ama bi altındaki usb üzerinden uygulama yüklemeye izin ver açık degil onuda açamıyorum sim kartı takılı olması lazım sim kartınıda okumuyor imei uctugu için cözümünü bilen varmı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,4 KB · Görüntüleme: 8

pense34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Levent
Cihazım
Mı Note 10 Lite
Konular
10
arkadaşlar iyi akşamlar mi 9t twrp yüklemesini yapamıyorum bütün driverlar yüklü pc görüyor adb modunda ama yükledigimde böyle hata veriyor telefondan usb hata ayıklama açık ama bi altındaki usb üzerinden uygulama yüklemeye izin ver açık degil onuda açamıyorum sim kartı takılı olması lazım sim kartınıda okumuyor imei uctugu için cözümünü bilen varmı
Benim hatadan (Lock_State) anladığım bootloader'ınız kapalı hocam sanırım.

sami karaca

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sami
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 3
Konular
24
fastboot adb den komut vererek yükleyin, tek tuşla tıkla yüklemeli olan bu proğramı kullanmayın

volser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 9t
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar sorunu çözdüm konuyu açtıktan sonra d: hep öyle oluyor zaten xiaomitool v2 programıyla fastboot modda açıp uygulamadan unlock bootloaderı seçip hesabı girdikten sonra kilit açıldı bu işlemi yapınca herşey sıfırlanıyor yedek alın

Üst Alt