Rom Mi 9T Stabil MiuiMiX Android 10 V12 12.0.6.0

fatih65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi mi10t
Meslek
Kamu
Konular
0
Magisk roma gömülü mü yoksa romu kurduktan sonra magisk ide mi ardından kurayım

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
fatih65, Romu yükleyin,kurulumu tamamlayın ,bakın bakalım magisk var mı ? Yoksa yüklersiniz illa tek seferde yüklemeniz gerekmiyor...

agoguzhan06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi9t
Konular
63
Oncelikle mmx.zip dosyasini twrpden flasliyoruz (orongefox oneriyorum) wipe cache yapma zaten kendi otomatik yaptiriyor dosya sonra telefon acilinca bataryanin iyi gitmesini istiyorsan gms dosyasini magiksten ekleyebilirsin bende yaklasik 1 bucuk saat ekran suresi farketti bekleme suresi olarakta artti ve bildirimle ilgili hicbir sikinti cekmedim aninda geliyor sonra guvenlik uygulmasinda temizlik ile ilgili bir problem vardi bunu kendim kesfettim
Burdan son surum olani indir 4.5.2 olani ve telefon sorunsuz bir sekilde kullanabilirsiniz tabiki bu romu bir tesekkuru alirsam ne mutlu bana
bende twrp yuklu bu mmx dosyasını twrpden flashlasam sorun olurmu ayrıca bu zip ne işe yarıyor birde twrpden flasladıktan sonra wipe cache yapmam lazımmı bende 12.0.4 sürümü yüklü teşekkürler.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Beyler selamlar. 12.0.4 sürümü yüklü bende. Artık ağırlaştı. Şarj çok iyi değil. İnternet de bir tuhaf. Yeni rom kurmak istiyorum. Bunu mu kurmalı? Yoksa 12.1.2.0 sürümünü mü? Hangisi daha iyi olur?

ArestoMomentum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
R. Note 5 Ai
Meslek
Fzt.
Konular
4
Beyler selamlar. 12.0.4 sürümü yüklü bende. Artık ağırlaştı. Şarj çok iyi değil. İnternet de bir tuhaf. Yeni rom kurmak istiyorum. Bunu mu kurmalı? Yoksa 12.1.2.0 sürümünü mü? Hangisi daha iyi olur?
Ben 12.5 stabil bekliyorum maşallah mi 8 lite bile aldı eu romda fakat 9t hala yok.

ArestoMomentum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
R. Note 5 Ai
Meslek
Fzt.
Konular
4
Hangi sürüm hocam o? Hiç haber yok mu? Çok ugrasamiyorum. Bir tane kurup birakacagim. Beklerim olmazsa.
Miui 12.5.1 olur muhtemelen bütün cihazlara geldi redm, note 7 ye kadar gelmiş durumda bizim proya da geldi fakat mi 9t hala beklemede. Gelen sürüm tam da kurulup bırakılacak olacağını düşünüyorum hocam hani stabil ve eu. Mix yüklemek isterseniz o da çıkar eu çıktıktan hemen sonra.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Miui 12.5.1 olur muhtemelen bütün cihazlara geldi redm, note 7 ye kadar gelmiş durumda bizim proya da geldi fakat mi 9t hala beklemede. Gelen sürüm tam da kurulup bırakılacak olacağını düşünüyorum hocam hani stabil ve eu. Mix yüklemek isterseniz o da çıkar eu çıktıktan hemen sonra.
Sanırım hala ses yok hocam. Neyse sağlık olsun. Beklemeye devamwasntme~~

Üst Alt