Yardım Mi 9T Sorunu

• Konbuyu başlatan koulo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 611

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
Merhabalar oncelikle arkadasimin mi9t telefonu var ve ithalatci garantili telefonda herhangi bir uygulamayi filan acarken dokunmatiklerde 1 2 sn sonra aciliyomus sorun bu nedeni ne olabilir. Ekran kaydedici video ilr cekti ama buraya yukleyemiyorum sizlere hata veriyor forumda. Yuklenen dosya izin verilen uzantilari karsilamiyor diyor. Kanit olarak veremiyorum size videoyu

koulo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ilker
Cihazım
Mi 9 T
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet 2 sn sonra aciliyomus bazen gecislerde de 1 sn filan suruyomus eskiden boyle bir sorun yokmus
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesela youtube uygulamasini basiyor sonra uygula acilip kapaniyor ama videolar gelmeden bos sayfa acilip kapaniyor 2 sn sonrs youtbe anasayfasi geliyor sorun bu

Oyla:

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Merhabalar oncelikle arkadasimin mi9t telefonu var ve ithalatci garantili telefonda herhangi bir uygulamayi filan acarken dokunmatiklerde 1 2 sn sonra aciliyomus sorun bu nedeni ne olabilir. Ekran kaydedici video ilr cekti ama buraya yukleyemiyorum sizlere hata veriyor forumda. Yuklenen dosya izin verilen uzantilari karsilamiyor diyor. Kanit olarak veremiyorum size videoyu
telefonun ekran koruyucusunu çıkartıp deneme şansı varmı bazı ekran koruyucuları dokunmatigi resmen durduruyor

Oyla:
Üst Alt