Çözüldü Mi 9T şarj sorunu

tesisatciigandlaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi9t
Konular
7
Merhaba. Mi 9T cihaza sahibim. 11.0.4 global romdaydım. Güncelleme den sonra şarj sürem inanılmaz azaldı. Sadece video izliyorum ama 5 saat alıyorum. 11.0.1 indirdim romu biraz daha düzeldi. Ama sizden rom tavsiyesi istiyorum. Şarjda beni üzmeyecek bir rom arıyorum. Crdroid ile miroom var aklımda. Şarjda nasıl romlar? Başka öneriniz var mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu iki romu önerebilirim..

Bu linkten de kullanılan rom ve ekran süresi bilgisine ulaşabilirsiniz...

tesisatciigandlaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi9t
Konular
7
Bu iki romu önerebilirim..

Bu linkten de kullanılan rom ve ekran süresi bilgisine ulaşabilirsiniz...

Teşekkürler. Miuimix aklımdaydı ama şarjda iyi değil diyorlardı. Deneyeyim bir

ebozarslan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eko
Cihazım
mi9
Konular
0
miu 11 ile ilgili değil sanırım.Bende mi9t alalı 10 gün oldu ve miu10 yüklü.Dün 80 de bıraktım, sabah 0 kalmış ve kapanmış.Pil grafiği yüklüyorum.Oradada anlaşıldığı gibi nerdeyse şarj olduğu zaman süresinde şarj bitmiş( sanırım 1-2 saatte bitirmiş).Arka planda birçok uygulama çalışsa bile normalde bu hızda biteremez. Şahsen aldığıma pişman oldum.Dahaa önce mi5 vardı,çokda güzeldi.Ona güvenerek almıştım ama
bu haliyle proplemli bir cihaz mi9t.Aynı sorunu yaşayan çok kişi var sanırım.Bu arada grafik eğrinde 2.yukarı grafik akşam yapılan şarj,hemen arkasından büyük bir düşüş eğrisi şarjı yaklaşık 2 saatte bitirmiş gibi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-05-07-50-39-949_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-04-05-07-50-39-949_com.miui.securitycenter.png
    135,1 KB · Görüntüleme: 29

tesisatciigandlaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi9t
Konular
7
miu 11 ile ilgili değil sanırım.Bende mi9t alalı 10 gün oldu ve miu10 yüklü.Dün 80 de bıraktım, sabah 0 kalmış ve kapanmış.Pil grafiği yüklüyorum.Oradada anlaşıldığı gibi nerdeyse şarj olduğu zaman süresinde şarj bitmiş( sanırım 1-2 saatte bitirmiş).Arka planda birçok uygulama çalışsa bile normalde bu hızda biteremez. Şahsen aldığıma pişman oldum.Dahaa önce mi5 vardı,çokda güzeldi.Ona güvenerek almıştım ama
bu haliyle proplemli bir cihaz mi9t.Aynı sorunu yaşayan çok kişi var sanırım.Bu arada grafik eğrinde 2.yukarı grafik akşam yapılan şarj,hemen arkasından büyük bir düşüş eğrisi şarjı yaklaşık 2 saatte bitirmiş gibi.

Şu an sorunum çözüldü hocam. Size de tavsiye ederim. İsterseniz cihazın şarjını fulleyip eea fastboot rom kurabilirsiniz. Aosp denemek isterseniz crdroid öneririm. Her iki romda da muazzam sonuç aldım.

MITHRIL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
1
Kardeşim şu Miui ve Android karışımı çöp romlarından bir kurtul. Saf Miui yükle.

RevOS kullandığım rom. Ekstra hızlı, kullanışlı, uzun pil ömrü ve stabilite. Gözünü kapat yükle.

İyi forumlar.

Üst Alt