Yardım Mi 9t Pro (Volte - Vowifi)

Devil494

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Mi 9t Pro kullanan ve hattı Vodafone faturalı olan arkadaşlar Volte,Vowifi konusunda sıkıntı yaşıyorlar mi?

Telefonuma k20 Pro qcn su atılmış , daha sonradan biz mi 9t Pro qcn su attık ancak şuan Volte ve Vowifi kullanılmamakta, bu problemi yaşayan arkadaş varmı? Veya sorunu nasıl çözebiliriz ?

S

Silinen üye 107783

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Mi 9t Pro kullanan ve hattı Vodafone faturalı olan arkadaşlar Volte,Vowifi konusunda sıkıntı yaşıyorlar mi?

Telefonuma k20 Pro qcn su atılmış , daha sonradan biz mi 9t Pro qcn su attık ancak şuan Volte ve Vowifi kullanılmamakta, bu problemi yaşayan arkadaş varmı? Veya sorunu nasıl çözebiliriz ?

Merhaba K20 Pro cihazımda bu linkte ki adımları uygulayarak başarılı şekilde Volte ve VoWifi açtım.

Hattım da Vodafone.

Rehber - MIUI VoWiFi-VoLTE Çalıştırma Rehberi(Root Gerektirmez)[Tüm Cihazlar]

Oyla:

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Oyla:

velakin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
mi 9t pro
Konular
2
bendede imei atılınca volte çalışmadı orijinal qcn tekrar yükleyince çalışıyor

Oyla:

Kocin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba,

Hocam benim telefon da mi9tpro ve sanırım bana da k20pro qcn si atıldı. Mi9t pro qcnsi hala sizde duruyor mu? 4.5g sorunu varmiydi k20 qcnsinde. Ben ciddi anlamda ping sorunu yaşıyorum

Oyla:

delidere42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
2
Arkadaşlar merhaba,

Aynı hata bendede var bunun Bir çözümü yokmudur telefon bilgileri kısmından LTE only yapınca voLTE açılıyor ama bana ulaşmak istiyen kişinin voLTE açık değilse hat meşgul deyip bana ulaşamıyor bunun çözümü bilen varmı hattim türk telekom cihaz mi 9T Pro

Oyla:

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Merhabalar
Yeni konu açmamak adına konuyu hortlatmak zorunda kaldım kusura bakmayın angel~~
Hattım: Vodafone
Rom: EU Stable v12.0.6.0
*#*#86583#*#*
*#*#869434#*#*

kodlarını girerek volte ve vowifiyi etkinleştirdim. Volte işareti çıkıyor, aramalar sırasında da HD yazısı geliyor. Fakat vowifi işareti çıkmıyor.
Ayarlar-Sim kartlar&mobil ağlar- Sim2'yi seçip WLAN Çağrıları
kısmına baktığımda aktif. Ağ tercihleri kısmında da Wlan tercihli olarak işaretli.
*#*#4636#*#* kodunu tuşlayarak telefon bilgisi 2 kısmına girdiğimde;
-Hücresel Frekans Gücü: Açık (Mavi Renkte)
Volte Sağlayıcısı: Açık (Gri Renkte)
Video Görüşmesi Temel Hazırlığını Yap: Açık (Gri Renkte)
Kablosuz Ağ Üzerinden Görüşme Temel Hazırlığını Yap: Açık(Gri Renkte)
Gri renkte dediklerim yani üzerinde oynama yaptırmıyor, kapalı konuma getirilemiyor.
Tercih Edilen Ağ Türü: LTE/TD-SCDMA/UMTS şeklinde.
Vodafone üzerinden de kontrol ettiğimde vowifi açık.

Hepsi açık olmasına rağmen volte etkin ve simgesi çıkarken, vowifi simgesi çıkmıyor. Telefonu uçak moduna alıyorum bakıyorum yine hiçbir simge çıkmıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir? (EU Stable v12.0.4.0'da da aktif olmuyordu.)

Oyla:
Üst Alt