Soru Mi 9t pro spigen

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
arkadaşlar mi 9t pro telefonuma spigen kılıf aldım ancak ekran koruyucuyu kaldırıyor kullanan arkadaşlar hangi ekran koruyucuyu kullandıklarını yazabilirmi mi 9t pro ile birlikte

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
arkadaşlar mi 9t pro telefonuma spigen kılıf aldım ancak ekran koruyucuyu kaldırıyor kullanan arkadaşlar hangi ekran koruyucuyu kullandıklarını yazabilirmi mi 9t pro ile birlikte
Hocam ekran koruyucu kenarından hafif boşluk olanı alın başka çare yok ayni durum bende de oldu

Oyla:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Hocam aynı kılıftan benden var. Kaç tane kılıf denedim. Aliexpress'den kaliteli aldım vs. hepsini kaldırdı.
Sonra kafayı kırıp ilk gördüğüm bir telefoncuya gittim.
Sunix marka bir ekran koruyucu taktı.
İnanmazsınız lak diye oturdu. Sol üst kısımda biraz hava kaldı ama çok kötü durmuyor.

Her telefoncuda var öyle bulunmayacak bir şey değil isterseniz yollaya da bilirim.

Bu arada telefoncu ilginç bir analiz yaptı.
Mi9T Pro veya K20 Pro'larda siyah olanlarda sorunsuz kırılmaz cam takıldığını
Mavi ve Kırmızı olan modellerde hava balonculuğu bıraktığı ve düzeltmediklerini söyledi..

Oyla:

SydraX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Fitness Coach
Konular
2
Marka fanboyluğu gibi anlaşılmasın. Hali hazırda kullandığım cihazın (K20 Pro - Mavi) üzerinde, BlitzPower marka ekran koruyucusunu aktif olarak 5 aydır kullanmaktayım. Şahsen kalkma, baloncuk, çizik gibi problemler yaşamadım. Parmak izi sensörü de her hangi bir sorun arz etmedi. Yaklaşık 10~15 çeşitli marka cam, nano ekran koruyucu kullandım ama en iyisi ve en kalitelisi bu marka çıktı. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.. Ben Amazon üzerinden satın aldım. Sizde almak isterseniz şuraya link bırakıyorum;

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Marka fanboyluğu gibi anlaşılmasın. Hali hazırda kullandığım cihazın (K20 Pro - Mavi) üzerinde, BlitzPower marka ekran koruyucusunu aktif olarak 5 aydır kullanmaktayım. Şahsen kalkma, baloncuk, çizik gibi problemler yaşamadım. Parmak izi sensörü de her hangi bir sorun arz etmedi. Yaklaşık 10~15 çeşitli marka cam, nano ekran koruyucu kullandım ama en iyisi ve en kalitelisi bu marka çıktı. Kesinlikle almanızı tavsiye ederim.. Ben Amazon üzerinden satın aldım. Sizde almak isterseniz şuraya link bırakıyorum;
hocam spigen kılıf ile uyumlu olması lazım kendi ekran koruyucumdan memnunum sadece kılıf kaldırdığı için şuan kullanamıyorum spigen kılıfımı

Oyla:

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Link'lerdeki sıvı ekran koruyucularından kullanan, deneyimleyen var mı?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Oyla:

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Hocam aynı kılıftan benden var. Kaç tane kılıf denedim. Aliexpress'den kaliteli aldım vs. hepsini kaldırdı.
Sonra kafayı kırıp ilk gördüğüm bir telefoncuya gittim.
Sunix marka bir ekran koruyucu taktı.
İnanmazsınız lak diye oturdu. Sol üst kısımda biraz hava kaldı ama çok kötü durmuyor.

Her telefoncuda var öyle bulunmayacak bir şey değil isterseniz yollaya da bilirim.

Bu arada telefoncu ilginç bir analiz yaptı.
Mi9T Pro veya K20 Pro'larda siyah olanlarda sorunsuz kırılmaz cam takıldığını
Mavi ve Kırmızı olan modellerde hava balonculuğu bıraktığı ve düzeltmediklerini söyledi..
Beyaz da nasıl tepki veriyor acaba :)

Oyla:
Üst Alt