Recovery Mi 9T Pro/K20 Pro [TWRP] [UNOFFICIAL]3.3.1.0

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Bir çoğunuz, yeni bir Recovery kurtarma ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz, çünkü etrafta gezen pek çok kurtarma işlemi var, ancak bu kurtarma uygulamasında farklı olan birkaç şey var.
  • Bu kurtarma, cihazınız için uygun kod adını belirler; örneğin: K20 pro Indian varaint için raphaelin ve K20 pro chinese varyantı için raphael .
  • Bu kurtarma, hem Android Pie hem de Android 10'da iyi çalışan şifre çözme özelliğine sahiptir.
  • Bu kurtarma 1. önyüklemeden sonra askıda kalmaz.
3.3.1-0 için CHANGELOG:
  • Biçimlendirme sırasında selinux sorunlarını çözme - dianlujitao
  • Toybox ve toolbox için çeşitli düzeltmeler yapıldı - CaptainThrowback and bigbiff
  • Bir kurtarma ramdisk'i yüklerken hem A hem de B bölümlerini yanıp söner - Dees_Troy
  • TWRP uygulamasını / sistemden kaldırma seçeneği eklendi - Dees_Troy
  • Alt bölümler için özet oluştur - bigbiff

İndir

Kurulum rehberi:
  • Fastboot araçlarını bilgisayarınıza yükleyin
  • Fastboot moduna girin
  • Recovery.img indir
  • Komut penceresini açın
  • "Fastboot flash recovery recovery.img"komutunu komut satırında çalıştırın
  • Yeniden başlat ve keyfini çıkar
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yardımcı konular;
Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım

Rehber - TWRP üzerinden, TWRP sürümü güncelleme (PC Olmadan)

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
bunun 3.3.1-2 den farkı nedir acaba burda konusu olan twrp den yani

deek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
mi 5 pro
Konular
1
Farklarını konuda yazdım hocam. Okudunuz mu?
İyi günler bende k20pro var. twrp 3.3.1.-2 yüklü mi globe romla geldi. İlk açışımda sıkıntı çıkardı sürekli tel açılıp sonra giriş ekranına geri döndü. Twrpden yüklü romu wipe yaparak tekrar yükledim açıldı. Sonra yeniden başlatma yaptığımda sorun aynı şekilde devam etti. Komple silip romu atmadan açılmıyor. Eu rom yükledim belki romla alakalıdır diye sorun yine çözülmedi. Kullanım sırasında bişey yok ama tel kapandığı yada yeniden başlatıldığı anda döngüye giriyor. Sorun twrp olabilir mi? İlk geldiğinde dediğim gibi mi globe yüklüydü ve magisk, reklam engelleyici mixExplorer gibi şeyler şeyler yüklüydü bunlardan olma ihtimali var mı? Format data yapamıyorum pc olmadığı için. Nasıl çözücem bu işi yardımcı olabilir misiniz acaba?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
İyi günler bende k20pro var. twrp 3.3.1.-2 yüklü mi globe romla geldi. İlk açışımda sıkıntı çıkardı sürekli tel açılıp sonra giriş ekranına geri döndü. Twrpden yüklü romu wipe yaparak tekrar yükledim açıldı. Sonra yeniden başlatma yaptığımda sorun aynı şekilde devam etti. Komple silip romu atmadan açılmıyor. Eu rom yükledim belki romla alakalıdır diye sorun yine çözülmedi. Kullanım sırasında bişey yok ama tel kapandığı yada yeniden başlatıldığı anda döngüye giriyor. Sorun twrp olabilir mi? İlk geldiğinde dediğim gibi mi globe yüklüydü ve magisk, reklam engelleyici mixExplorer gibi şeyler şeyler yüklüydü bunlardan olma ihtimali var mı? Format data yapamıyorum pc olmadığı için. Nasıl çözücem bu işi yardımcı olabilir misiniz acaba?

Android Q yüklüyorsanız eu da sorun var hocam. MiRoom deneyin

deek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
mi 5 pro
Konular
1
Android Q yüklüyorsanız eu da sorun var hocam. MiRoom deneyin
Ama ilk geldiğinde dediğim mi globe yüklü geldi ben bakmadım Android sürümüne ne diye. Anlatmak istediğim onda da bu sorunu yaptı. MiRoom yüklediğimde twrp gitmez umarım sıkıntı yaşarım yoksa pc olmadığı için.

spawnseytan1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nejdet
Cihazım
mi9tpro
Konular
28
ben burdakilerin hepsini yapıyorum fakat twrp menüsü gelmiyor çıkmıyor karşıma nerde hata yaptım ? yükleniyor img sonra telefon normal açılıyor , ilk açılışında kapama + ses açma turlarına basıp menü beklerken herşey kararıyor fakat bişey gelmiyor yardım edin

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
ben burdakilerin hepsini yapıyorum fakat twrp menüsü gelmiyor çıkmıyor karşıma nerde hata yaptım ? yükleniyor img sonra telefon normal açılıyor , ilk açılışında kapama + ses açma turlarına basıp menü beklerken herşey kararıyor fakat bişey gelmiyor yardım edin

Tek tuş yükleme aracını kullanınız. Driverlarınızın kurulu olduğundan emin olunuz.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Arkadaşlar ben twrp yükledim fakat telefon mi yazısında kalıyor yüklü sürüm globaldi

Üst Alt