Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 149
  • Görüntüleme 18K

Emrah4634

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrah
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Sizce yüklenmeli mi 10.3.3 kullanıyorum geri dönüş imkanım var mı?
Kesinlikle yuklemeyin bende 10 kullaniyodum suan 11.03 e gectim sarj olma suresi cok artti
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

maalesef bi bu birde chrome lagı düzeltilmemiş

2 gün önce cihazdaki bütün şifreleri ve hesapları kaldırarak twrp'den full wipe yaptım ve resmi xiaomi sitesinden 11.02 fastboot romunu flaşladım. Telefonu açtığım gibi 623 MB 11.03 güncellemesi geldi kurdum stock recovery'den tekrar wipe'ladım. Şu an sorunsuz. Hatta bu zamana kadar en memnun kaldığım global rom diyebilirim. Pilden şikayetçi olan arkadaşlar acaba kurulum yöntemiyle alakası var mı bu işin? Ben gayet yoğun kullanmama rağmen sanki programlanmış gibi %10 başına 1 saat ekran süresi alıyorum. 2 tam şarjdır %20de 8 saat ekran sürem bulunuyor. Telefon 6 aylık.
Kurulum yonteminde ne olabilirki telefon hakkinda kisminda guncelleme var ordan guncelledim direk

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
son sürüme güncelleyen varmı? miui11 ile android sürümüde 10 oluyor değil mi? güncelleme yapan arkadaşlar deneyimlerini yazarsa iyi olur yoksa miui10 da kalmak daha mı mantıklı

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Kesinlikle yuklemeyin bende 10 kullaniyodum suan 11.03 e gectim sarj olma suresi cok artti

Kurulum yonteminde ne olabilirki telefon hakkinda kisminda guncelleme var ordan guncelledim direk
telefonun dahili recovery menüsünden hard reset yapman gerekiyor temiz bir kurulum için

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
mutlaka bende aynı yöntemle güncelleme sonrası bu işlemi yapıyorum...
şuan benim normal kullanımımda şarj 2 gün gidiyor benim için ideal bir süre
siz üstte arkadaşın dediği gibi şarj süresi konusunda bir sıkıntı yaşadınız mı ?
android sürümü 10 mu oldu

smh06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Merhabalar ,

K20 pro cihazıma güvenlik güncellemesi geldi,indirdim yeniden başlat dedim twrp ekranına girdi, ne yapacağımı bilmediğim için telefoncuyu aradım reboot system yap dedi. Yaptım. Şimdi 2.3 GB sistem güncellemesi görünüyor . 11.0.3.0 MI room güncellemesi. Neden şimdiye kadar gelmemistide bu olaylardan sonra geldi güncelleme . Yapayım mı bir sıkıntı olurmu. Normalde twrp ekranından yapmam gerekiyordu diye hatırlıyorum. Sanki yanlış giden birşeyler var Teşekkür ederim şimdiden .

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
miui 11 e güncelledim telefonuda sıfırladım lakin şarj konusu tatminkar değil menü geçiş veya uygulama açılışlarında hafif takılmalarda gözlemledim şahsen tavsiye etmiyprum şimdi geri nasıl dönüş yaparım miui10 a yani ona bakacağım umarı geri dönüş yapılabilir :(

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Global rom 11.0.3 güncelledim şimdi telefona format atacağım da orange fox üzerinden imei uçmaması için nasıl yapabilirim işlemleri?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Global rom 11.0.3 güncelledim şimdi telefona format atacağım da orange fox üzerinden imei uçmaması için nasıl yapabilirim işlemleri?
Wipe kismina girip
Dalvik art cache ve cache işaretleyip wipe yapın.

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Evet bir çöp güncelleme ile yine karşı karşıyayız. Ekran süresi 4.30 saat kalan şarj %29 WİFİ sürekli açık kaldır at telefonu...

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Evet bir çöp güncelleme ile yine karşı karşıyayız. Ekran süresi 4.30 saat kalan şarj %29 WİFİ sürekli açık kaldır at telefonu...
EEA Avrupa Global 11.0.5.0 sürümü şuan çok daha iyi. Pil ve performans olarak daha başarılı.

Üst Alt