Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 149
  • Görüntüleme 18K

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
şu anda v11.0.1.0 global kullanıyorum, ya v.11.0.3.0 global'e yada v11.0.5.0 EEA'ya yükselteceğim.

mi flash ile yapabildiğim için indirme linklerini nerede bulabilirim?

Fastboot rom İndirme bağlantıları henüz yayınlanmadı hocam. Yayınlandığın da Ana konulara eklenecektir.
Takipte kalınız.

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
11.0.2.0'da ön kamerada güzelleştirmeyi kapatmama rağmen sürekli açılıyordu, bu sorun düzeldi mi?
maalesef bi bu birde chrome lagı düzeltilmemiş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2 gün önce cihazdaki bütün şifreleri ve hesapları kaldırarak twrp'den full wipe yaptım ve resmi xiaomi sitesinden 11.02 fastboot romunu flaşladım. Telefonu açtığım gibi 623 MB 11.03 güncellemesi geldi kurdum stock recovery'den tekrar wipe'ladım. Şu an sorunsuz. Hatta bu zamana kadar en memnun kaldığım global rom diyebilirim. Pilden şikayetçi olan arkadaşlar acaba kurulum yöntemiyle alakası var mı bu işin? Ben gayet yoğun kullanmama rağmen sanki programlanmış gibi %10 başına 1 saat ekran süresi alıyorum. 2 tam şarjdır %20de 8 saat ekran sürem bulunuyor. Telefon 6 aylık.

Son düzenleme:

Narkoz57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Celil
Cihazım
Mi9TPro
Konular
0
Artık kamerada galeriye giriyor

brcferhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Arkadaşlar benim telefon sadece fastboot olarak açılıyor. Mi flash tool telefonu görüyor fakat burdan indirdiğim fastboot tgz uzantılı romu görmüyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum. Yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden.
Sadece fastboot açılmasına sebeb olan şey twrp içinden data ve bir kaç sekmeyi wipe demem.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar benim telefon sadece fastboot olarak açılıyor. Mi flash tool telefonu görüyor fakat burdan indirdiğim fastboot tgz uzantılı romu görmüyor. Yanlış bir şey mi yapıyorum. Yardımcı olurmusunuz teşekkürler şimdiden.
Sadece fastboot açılmasına sebeb olan şey twrp içinden data ve bir kaç sekmeyi wipe demem.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
7zip gibi bi program indirip .tgz uzantılı dosyayı tekrar klasöre çıkarman gerek dostum

brcferhat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Teşekkürler aynen dediğiniz şekilde yaptım.

Sirius

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
K20 Pro
Konular
4
Paylaşımların için teşekkürler K20 Pro kullanıcısı olarak arkadaşın paylaşımlarının takipçisiyim. Şahsen dikkatlice okuduğunuz takdirde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız :) Teşekkürler archesm

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Paylaşımların için teşekkürler K20 Pro kullanıcısı olarak arkadaşın paylaşımlarının takipçisiyim. Şahsen dikkatlice okuduğunuz takdirde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız :) Teşekkürler archesm

Rica ederiz hocam
İyi forumlar

Üst Alt