Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 149
  • Görüntüleme 18K

tunado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
11.0.5 başka sitelerde de çok övülüyor sanırım yavaştan ona geçeceğim yada eski versiyona geçiş...
global'i de eea'yı da ikişer gün kullandım bi fark göremedim. ikisi de birebir aynı bence

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
O halde sürüm düşürme yapmak şart
MIUI 10 elbette daha iyiydi ( performans ve pil olarak ) ancak MIUI 11'de EEA sürümü Global sürüme göre şuan daha iyi.
Ne var ki MIUI 11 halen batarya ve performans düzeltmesi içeren bir güncelleme almadı. Muhtemelen 1 ay içerisinde bu konulara el atılacaktır. Ayrıca MIUI 11'e HEIF (HEIC) format desteği sunan bir kamera güncellemesi sunulacağı bilgisi verilmişti. 2020 3. Çeyrekte ( 4. Çeyreğe sarkar) MIUI 12 sunulacak ve onun çalışmaları devam ediyor. Haziran - Temmuz gibi canavar bir MIUI 11 sürümü tamamlanmış olur.

hasansabu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
K20 Pro 8/256
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
2
Az önce 11.0.1 den 11.0.3 e geçtim parmak izi okuma yapmıyor
var mi bu sorunla karşılaşan ?

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
MIUI 10 elbette daha iyiydi ( performans ve pil olarak ) ancak MIUI 11'de EEA sürümü Global sürüme göre şuan daha iyi.
Ne var ki MIUI 11 halen batarya ve performans düzeltmesi içeren bir güncelleme almadı. Muhtemelen 1 ay içerisinde bu konulara el atılacaktır. Ayrıca MIUI 11'e HEIF (HEIC) format desteği sunan bir kamera güncellemesi sunulacağı bilgisi verilmişti. 2020 3. Çeyrekte ( 4. Çeyreğe sarkar) MIUI 12 sunulacak ve onun çalışmaları devam ediyor. Haziran - Temmuz gibi canavar bir MIUI 11 sürümü tamamlanmış olur.
Hazirana batarya umarım yıpranmaz sağolun yorumlarınız için.

hasansabu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
K20 Pro 8/256
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
2
Parmak izini kaldırıp tekrar ekleyiniz.
kaldırıp tekrar kurdum düzelmedi fakat kapatıp açınca düzeldi. teşekkürler.

Şimdide twrp ekranı gelmiyor. mi-revovery 3.0 geliyor. tekrarmı twrp kurmam gerekli?

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Hazirana batarya umarım yıpranmaz sağolun yorumlarınız için.
Rica ederim. Kendime ait deneyimime dayanarak, şuana kadar kullandığım hiç bir cihazın bataryasını değiştirmedim. Elimde 2013 yılında aldığım Samsung Galaxy Note3 N9005 cihaz var, halen ilk pili ve 5 saat kadar ekran süresi veriyor. Pili bitirene kadar kullanmam, %20'de şarj ederim ( çok nadir %5 görür, ama asla kapananana kadar kullanmam ) alarm kurarım cihazım %100 olunca en fazla 30 dakika fazladan şarjda kalır, o da nadiren. Ben bu şekilde halen duran orjinal pilli Samsung S4, Samsung Note2, Note3, Note5 ve Note8 cihazlarım sapasağlam pilleriyle durur.

Üst Alt