Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Evolution X 5.5 Rom Android 11 (Offical) 02.03.2021

• Konbuyu başlatan cohci52
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 232
  • Görüntüleme 31K

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
deneme şansına sahip olanlar miui dan vazgecmeye degecek mi eğer öyleyse anında geçerim gene bugu lagi yoksa :) :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam
Bu arada stock romdan geçiş yapanlar,fw-vendor zip'ini yüklemeden geçebilirler.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam global stock yukluydu fastboot atmıştım ama arkasına çok custom değiştirdim aops falan yukledigim oldu ama hiç vendor flashlamadim diğer customlar ne gibi etki edebilir vendor imajına illa kurmak gerekiyor mu çünkü fastboot tabanı global zaten benim

Son düzenleme:

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
deneme şansına sahip olanlar miui dan vazgecmeye degecek mi eğer öyleyse anında geçerim gene bugu lagi yoksa :) :)

hocam
hocam global stock yukluydu fastboot atmıştım ama arkasına çok custom değiştirdim aops falan yukledigim oldu ama hiç vendor flashlamadim diğer customlar ne gibi etki edebilir vendor imajına illa kurmak gerekiyor mu çünkü fastboot tabanı global zaten benim
Yüklemenizin bir zararı yok,yüklenmez ise belki bir sorun olmaz belki de boot ekranında kalabilir.Genelde rom değiştirirken format data yapıp temiz kurulum yapıyoruz zaten hocam.Herhangi bir sıkıntı olmaması açısından yüklemekte fayda var.

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14

hocam
Miuidan vazgeçilcek gibi değil 2 haftadır evo x kullanıyorum ama ufak tefek sorunları yüzünden geri MIUI geri döndüm ama çok kullanışlı bi rom gerçekten beğendim ufak tefek sorunları giderilrse tekrar dönebilirm

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Miuidan vazgeçilcek gibi değil 2 haftadır evo x kullanıyorum ama ufak tefek sorunları yüzünden geri MIUI geri döndüm ama çok kullanışlı bi rom gerçekten beğendim ufak tefek sorunları giderilrse tekrar dönebilirm
hocam ne gibi sorunlar biraz bahseder misiniz xiaomi eu iyice sapitmaya başladı mesela dark modu kapayıp açınca dark mod desteği olmayan uygulamalar dahil siyah oluyor ama bozuk bir şekilde oluyor klavye zaten dark theme ama bir daha yapıyor bozuyor cihazı yeniden başlayınca düzeliyor

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
hocam ne gibi sorunlar biraz bahseder misiniz xiaomi eu iyice sapitmaya başladı mesela dark modu kapayıp açınca dark mod desteği olmayan uygulamalar dahil siyah oluyor ama bozuk bir şekilde oluyor klavye zaten dark theme ama bir daha yapıyor bozuyor cihazı yeniden başlayınca düzeliyor
Yaşadığım sorunlar parmak izi eski sürüme göre çok daha hızlı okuyor fakat bazen tepkime vermiyor illa telefonun power tuşuna basınca tekrar okutcan always on display ekranı çok güzel şarkı çalarken şarkının ismi felan yazıyor baya hoş fakat eğer always on display kullanmıyosanınz parmak izini illa power tuşuna basıp öyle okutuyosunuz bazen telofonun parlaklığı bi anda full seviyeye çıkıyor ve kıssan bile aynı parlaklıkta kalıyor telefonu kilitleyip yeniden açınca düzeliyor bildirim çubuğu nadiren kasıyor ama onun dışında herşey çok güzel zaten bu aosp romlarda genellikle başlı sorunlar bunlar güncellemelerle iyice azaltıyolar ama halen tam çözebilmiş değiller

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
9t pro , xioami.eu 11.0.5.0 stabil ile henüz tespit ettiğim bir bug yok. ve mobile legends oyununda bütün ayarlar fullken kasan telefon bir tek xioami.eu ile kasmıyor ... ayrıca animasyon akıcılığı, parmak izi çalışması (aod kapalı olduğu halde 1 kere sekmesi) volte-wowifi falan filan derken , benim bugüne kadar bir xioami telefona yüklediğim en başarılı rom eu 11.0.5.0 stabildir ...

ben xioami.eu dan sasmanizi anlamıyorum .

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
9t pro , xioami.eu 11.0.5.0 stabil ile henüz tespit ettiğim bir bug yok. ve mobile legends oyununda bütün ayarlar fullken kasan telefon bir tek xioami.eu ile kasmıyor ... ayrıca animasyon akıcılığı, parmak izi çalışması (aod kapalı olduğu halde 1 kere sekmesi) volte-wowifi falan filan derken , benim bugüne kadar bir xioami telefona yüklediğim en başarılı rom eu 11.0.5.0 stabildir ...

ben xioami.eu dan sasmanizi anlamıyorum .
Selamlar hocam. Bende de 11.0.5.0 var bir de fde ai kullanıyorum uygulamayı satın aldım ama almadan önce de telefon çok kasıyordu ki şuan ara ara yine takılıyor. Bildirim çubuğunu indirirken falan takılıyor, ana ekranda sayfa geçerken falan da yapıyor. Sizde de aynı mı? Bana saçma geliyor bu cihazda böyle olması. Sanki kaç sene önceki modellerden birini kullanıyorum.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Selamlar hocam. Bende de 11.0.5.0 var bir de fde ai kullanıyorum uygulamayı satın aldım ama almadan önce de telefon çok kasıyordu ki şuan ara ara yine takılıyor. Bildirim çubuğunu indirirken falan takılıyor, ana ekranda sayfa geçerken falan da yapıyor. Sizde de aynı mı? Bana saçma geliyor bu cihazda böyle olması. Sanki kaç sene önceki modellerden birini kullanıyorum.

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
hemen format data ve 4 wipe ile temiz kurulum yap , anlattıklarının alakası yok benim telefon ile

Üst Alt