Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrpua Kararlı MIUI11 V11.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 133
  • Görüntüleme 15K

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Fastboot rom linki konuya eklenmiştir.

shadowmexo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seyfullah
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Arkadaşlar EU rom ile EEA farkı nedir ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

frenzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi 9t pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Bu işlerde yeniyim. Global sürüm 11.0.3 yüklü cihazım var ama söz konusu eea 11.0.5 romu yüklemek istiyorum. Telefon rootlu ve orange fox recovery yüklü. Bu romu yüklemek için ne yapmalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Okudukça kafam karıştı, emin olamadım. Yanlış birşey yapmak istemiyorum.

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Bu işlerde yeniyim. Global sürüm 11.0.3 yüklü cihazım var ama söz konusu eea 11.0.5 romu yüklemek istiyorum. Telefon rootlu ve orange fox recovery yüklü. Bu romu yüklemek için ne yapmalıyım? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Okudukça kafam karıştı, emin olamadım. Yanlış birşey yapmak istemiyorum.
3 mesaj önce paylaşılan linkteki fastboot romu indirip miflash programı ile kurun. Miflash programını kullanırken, alt tarafta "clean all" seçeneği işaretli olmalı mutlaka.

Hardall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
K20 Pro
Konular
1
Eea romunu indirip mi flashla yükledim . Ama l1 sertifikası gelmedi , l3 şuan . Yanlış mı yaptım acaba.

frenzy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Xiaomi 9t pro
Konular
0
3 mesaj önce paylaşılan linkteki fastboot romu indirip miflash programı ile kurun. Miflash programını kullanırken, alt tarafta "clean all" seçeneği işaretli olmalı mutlaka.
Cevap için çok teşekkür ederim. Miflash ile istediğimiz zaman herhangi bir stock rom kurabiliyoruz, doğru mudur hocam?

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Cevap için çok teşekkür ederim. Miflash ile istediğimiz zaman herhangi bir stock rom kurabiliyoruz, doğru mudur hocam?
Eğer bootloader kilidiniz açık ise ve kapatmazsanız; Mi Flash ile istediğiniz zaman istediğiniz stock rom dosyasının "Fastboot olan sürümünü" yükleyebilirsiniz.
Mi 9T Pro ve K20 Pro için Stok Rom Listesi
1- EEA Avrupa Global ( EUXM ile biter > Arama, Kişiler ve SMS uygulamaları Google Uygulamaları ile gelir )

2 - Global ( MIXM ile biter > Arama, Kişiler ve SMS uygulamaları Google Uygulamaları ile gelir )

3 - Rusya Global ( RUXM ile biter > Arama, Kişiler ve SMS uygulamaları Google Uygulamaları ile gelir )

4 - Hindistan Global ( INXM ile biter > Arama, Kişiler ve SMS uygulamaları Xiaomi Uygulamaları ile gelir, Arama Kaydı Aktiftir, NFC Donanımsal olarak desteklenmez yani çalışmaz )

5- Çin ( CNXM ile biter > Türkçe Yoktur, İngilizce dahil 6 dil bulunur > Arama, Kişiler ve SMS uygulamaları Xiaomi Uygulamaları ile gelir, Arama Kaydı Aktiftir )

Üst Alt