Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrpua Kararlı MIUI11 V11.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 133
  • Görüntüleme 15K

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Biz onları beklersek ohoooo hocam. En başından doğru olanı yaptım onları beklemeyerek. Farklı romlar kullanınız.
Stock roma geçeyim mi diyorsunuz yani :) eu güzel aslında; gereksiz uygulamalardan arındırılmış. Sürekli rom değiştirmek istemiyorum. Yakın zamanda yeni sürüm çıkarsa eğer boşuna uğraşmış olmak istemiyorum :)

FRANCIS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
P
Cihazım
Mi
Konular
8
Stock roma geçeyim mi diyorsunuz yani :) eu güzel aslında; gereksiz uygulamalardan arındırılmış. Sürekli rom değiştirmek istemiyorum. Yakın zamanda yeni sürüm çıkarsa eğer boşuna uğraşmış olmak istemiyorum :)
Eu sizi tatmin eder fakst revos da öneririm. Farklı romlar kullanınca markanın ysyınladığı global avrupa romlara geçmek istemiyorsunuz geçince de "işte şu romda bu vardı bu global sürümünde yok" tarzı cümleler çok kurarsınız

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Eu sizi tatmin eder fakst revos da öneririm. Farklı romlar kullanınca markanın ysyınladığı global avrupa romlara geçmek istemiyorsunuz geçince de "işte şu romda bu vardı bu global sürümünde yok" tarzı cümleler çok kurarsınız
İşte o tarz cümleler kurmamak için stock roma gecmeyim diyorum :) teşekkür ederim hocam.

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
Merhaba, eğer 10.3.3.0 EUXM sürümünde iseniz, 11.0.5.0 Recovery Rom dosyasını telefona indirin.
Ardından resimde gördüklerinizi yapın.
Hocam dediğinizi yaptım fakat beni TWRP ekranına atıyor haliyle yüklenecek dosyayı göremiyorum mecbur sistem reboot yapıyorum eski sürümde tekrar açılıyor.Dosyayı telefona atıp twrp'den yüklemeye çalıştığımda ise zip dosyası bozuk diye kırmızı yazıyla uyarı veriyor.Mi flash ile yapabilmek için ise fastboot linki gerek onuda bulamadım.Varmı yardımcı olabilecek arkadaş.Fasboot linkiyle flaslayıp yapabilirim ama bunu yapamadım.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam dediğinizi yaptım fakat beni TWRP ekranına atıyor haliyle yüklenecek dosyayı göremiyorum mecbur sistem reboot yapıyorum eski sürümde tekrar açılıyor.Dosyayı telefona atıp twrp'den yüklemeye çalıştığımda ise zip dosyası bozuk diye kırmızı yazıyla uyarı veriyor.Mi flash ile yapabilmek için ise fastboot linki gerek onuda bulamadım.Varmı yardımcı olabilecek arkadaş.Fasboot linkiyle flaslayıp yapabilirim ama bunu yapamadım.
fastboot linki henüz bir önceki sürümün bile çıkmadı. sorununuza bakılırsa indirdiğiniz zip li rom dosyası bozuk. cihazdan silip tekrar indirin ve yüklemeyi deneyin. mutlaka yüklenecektir. açıkça zipte hata var diye yazıyormuş zaten

yukselbulut

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yüksel
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Esnaf
Konular
8
fastboot linki henüz bir önceki sürümün bile çıkmadı. sorununuza bakılırsa indirdiğiniz zip li rom dosyası bozuk. cihazdan silip tekrar indirin ve yüklemeyi deneyin. mutlaka yüklenecektir. açıkça zipte hata var diye yazıyormuş zaten
Hocam burdan 2 defa indirdim ikisindede aynı hatayı aldım.Varmı önereceğiniz başka link

kvadankpakal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
iPhone 7
Meslek
MILF Commander
Konular
2
Mi Flash ile yükleyeceğim, indirme linki hangisi oluyor acaba? archesm

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Mi Flash ile yükleyeceğim, indirme linki hangisi oluyor acaba? archesm
Mi Flash ile Fastboot rom yüklenebilir, en son Fastboot rom linki :

Ardından 11.0.5.0 sürümünü ota olarak yükleyebilirsiniz.

Üst Alt