Çözüldü Mi 9T Pro & Galaxy Watch

oqitay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Box S - 9T Pro
Meslek
Bankacı
Konular
7
Arkadaşlar Merhaba, desteğinizi rica ediyorum.

1. sorunum ; Telefonda saati kullanabilmem adına Galaxy Wearable kurulu, son kullanılan uygulamaları kapatırken doğal olarak o da çıkıyor. "X" e basınca bu programda kapanıyor ve telefon/saat bağlantım kopuyor. Bu programın kapanmaması adı ne yapabilirim yada Mi ile Samsung saat kullananlar varsa bu programın kapanması bir sorun teşkil eder mi iletiler vs gelmeye devam eder mi ? İlgili resim eklerde gw5

2. sorunum ; Saatte hava durumu uygulamasına konum ekleyemiyorum. gw2 görüntüsünde olduğu gibi ekle ye basıyorum gw1 görüntüsü geliyor "Telefonunuza konum ekleyin" telefona bakıyorum gw4 deki uyarı geliyor sonra diyorum elle İstanbul yazıp ara diyorum bu seferde gw3 Bağlantı başarısız yazıyor. Konum telefonda açık ama tahminimce birşey engelliyor yeniden deneye basınca telefonda üstte konum amblemi gelip kayboluyor.

Ekli dosyalar

• gw5.png
    gw5.png
    293,5 KB · Görüntüleme: 18
  • gw1.jpg
    gw1.jpg
    854,8 KB · Görüntüleme: 18
  • gw2.jpg
    gw2.jpg
    801,7 KB · Görüntüleme: 18
  • gw3.png
    gw3.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 17
  • gw4.png
    gw4.png
    112,4 KB · Görüntüleme: 16

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
9
bende de aynı promlem vardı kendim cozdum güvenlik hız arttira girip uygulama kilitle var ordan Samsung acessory service tiki açın tamamdır

Oyla:

oqitay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Box S - 9T Pro
Meslek
Bankacı
Konular
7
bende de aynı promlem vardı kendim cozdum güvenlik hız arttira girip uygulama kilitle var ordan Samsung acessory service tiki açın tamamdır

Hocam böyle bir menü bulamadım telefonda Uygulama kilitle hız arttır felan diye aradım ama yok tam olarak hangi menüde bu dediğin

Oyla:

crossing

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salih
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
0
Hocam birinci sorununuz la ilgili cevap olarak yazayım.
Samsung wearable uygulamasını açın daha sonra arkaplana alın. Tekrardan son kullanılan(arkaplanda çalışan) uygulamaları açın tekrardan.
Samsung wearable uygulamasının üzerine basılı tutun.uygulamanin sag üst köşesinde kilit resmi çıkacak ona tıklayın. Uygulamanız son kullanılan uygulamalar ekranına kilitlenir.
Arkaplanda çalışan uygulamaları temizleseniz bile gitmez.
Bı deneyin muhtemelen olacaktır.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

oqitay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Box S - 9T Pro
Meslek
Bankacı
Konular
7
Hocam birinci sorununuz la ilgili cevap olarak yazayım.
Samsung wearable uygulamasını açın daha sonra arkaplana alın. Tekrardan son kullanılan(arkaplanda çalışan) uygulamaları açın tekrardan.
Samsung wearable uygulamasının üzerine basılı tutun.uygulamanin sag üst köşesinde kilit resmi çıkacak ona tıklayın. Uygulamanız son kullanılan uygulamalar ekranına kilitlenir.
Arkaplanda çalışan uygulamaları temizleseniz bile gitmez.
Bı deneyin muhtemelen olacaktır.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah senden razı olsun büyüksün dostum çok dua ettim sana

Oyla:

Yakubp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 9 T PRO
Meslek
İmam
Konular
9
ayarlar uygulamalar sistem uygulama ayarları güvenlik hızı arrtir ordan uygulama kilitle ye gir orda Samsung acessorg service var ona tik köy

Oyla:

oqitay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Box S - 9T Pro
Meslek
Bankacı
Konular
7
ayarlar uygulamalar sistem uygulama ayarları güvenlik hızı arrtir ordan uygulama kilitle ye gir orda Samsung acessorg service var ona tik köy

Süper bu da az önceki kısayolun ayarlar menüsündeki yeriymiş harika bilgiler eyvallah
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2. İçin çözüm telefonu dil ingilizce yap uygulamayı aç konumunu bulsun birkez daha sonra tekrar Türkçe yapabilirsiniz
Hemen deniyorum Adminim

Süper bu da az önceki kısayolun ayarlar menüsündeki yeriymiş harika bilgiler eyvallah

Hemen deniyorum Adminim

Vallaha oldu iyi ki varsınız dostlar

Son düzenleme:
Oyla:

t_cinar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Taha
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
2. İçin çözüm telefonu dil ingilizce yap uygulamayı aç konumunu bulsun birkez daha sonra tekrar Türkçe yapabilirsiniz
Bu geçici bir çözüm hocam. Dili tekrar Türkçe yapınca güncelleme yapılmıyor. Hava durumu için kesin bir çözüm bulamadım.

Oyla:
Üst Alt