Yardım Mı 9t pro ekran karıncalanmasi sorunu

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Selamün aleyküm arkadaşlar. Mi9t pro cihazimda normal kullanırken bazen ekran durduk yere kapanıyor ve bir kaç saniye sonra ekran karincalanma şeklinde bir kaç kere yanıp yanıp sönüyor. Güç tuşuna basınca kilitlenme sesi geliyor. Ama ekranda herhangi bir şey gelmiyor. Ancak güç tuşuna uzun basarak yeniden başlatıyorum. Bir süre birşey olmuyor ama sonra tekrarlıyor sorun. Normal kullanımda günde 2-3 kez yapıyor. Daha önceleri mi flash ile MIUI 10 ae dönmüştüm. Onda neredeyse çok az bu sorunlar haftada 1 kez oluyordu. Sorun nedir çözümü varmı yardımcı olabilecek var mı? Custom rom kursam sorunn çözülür mü? Daha önce başıma gelen oldu mu?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Yüksek ihtimalle o cihazı düşürmüş olabilir misin dostum ?

Oyla:

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Yüksek ihtimalle o cihazı düşürmüş olabilir misin dostum ?
Hocam cevapladigin için teşekkür ederim. Hayır düşürmedim. MIUI 10 a dönüş yaptım bugün hiç o hatayı vermedi. MIUI 12 de günde 5-6 kere hata veriyordu. Bilmiyorum yazılımsal mi donanımsal mi. Kullanmış olduğum kılıf orjinal kılıf değil üstteki hoparlör yanidaki sensörü engelliyor olabilir ondan da şüpheleniyorum. Dediğim gibi MIUI 10 da hatayı vermedi hiç simdilik. Bir kaç gün kullanacağım bu şekilde eğer hiç hata vermezse yazılımsal olduğunu düşüneceğim.tesekkur ederim.

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam cevapladigin için teşekkür ederim. Hayır düşürmedim. MIUI 10 a dönüş yaptım bugün hiç o hatayı vermedi. MIUI 12 de günde 5-6 kere hata veriyordu. Bilmiyorum yazılımsal mi donanımsal mi. Kullanmış olduğum kılıf orjinal kılıf değil üstteki hoparlör yanidaki sensörü engelliyor olabilir ondan da şüpheleniyorum. Dediğim gibi MIUI 10 da hatayı vermedi hiç simdilik. Bir kaç gün kullanacağım bu şekilde eğer hiç hata vermezse yazılımsal olduğunu düşüneceğim.tesekkur ederim.
Hocam geçenlerde bende MIUI 10 kullandım bir süre ama performans konusunda hiç içimi açmadı sistem bı düzensiz çalışıyor. MIUI 12 nasıl kurdun sen fastboot mu ota mi recovery mi buda önemi mesela persist falan kernel flashladin mi hiç

Oyla:

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Hocam geçenlerde bende MIUI 10 kullandım bir süre ama performans konusunda hiç içimi açmadı sistem bı düzensiz çalışıyor. MIUI 12 nasıl kurdun sen fastboot mu ota mi recovery mi buda önemi mesela persist falan kernel flashladin mi hiç
Bende gayet iyi stabil çalışıyor hatta pil konusunda çok çok iyi. Ben otadan güncellenmiştim ve hiç memnun değildim MIUI 12 den. İyi ki de dönmüşum 10 a. Herhangi kernel falan yok standart hocam. Ve hiç hata vermedi şu ana kadar 3 gündür kullanıyorum çok memnunum.

Oyla:

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Bende gayet iyi stabil çalışıyor hatta pil konusunda çok çok iyi. Ben otadan güncellenmiştim ve hiç memnun değildim MIUI 12 den. İyi ki de dönmüşum 10 a. Herhangi kernel falan yok standart hocam. Ve hiç hata vermedi şu ana kadar 3 gündür kullanıyorum çok memnunum.
Global mi yüklediniz?

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt