Çözüldü Mi 9T Pro Custom Rom Atılırken Kilitlendi

Hakimd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakim
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel Experience 13.0
Telefon Modeli
Mi 9T Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Bu sabah cihazıma pixelexperience yükledikten sonra yeniden başlattıktan sonra cihaz os i çalıştırmadı. yarım saatkadar açıp kendi haline bıraktım lakin nafile. Recovery ekranını açmaya çalıştığımda sadece Fastboot ekranı geliyor. Orange Fox denemedim, ama tekrardan TWRP Yüklemeye çalıştığımda beni tekrardan Fastboot ekranına atıyor.

Çözüm
Bu sabah cihazıma pixelexperience yükledikten sonra yeniden başlattıktan sonra cihaz os i çalıştırmadı. yarım saatkadar açıp kendi haline bıraktım lakin nafile. Recovery ekranını açmaya çalıştığımda sadece Fastboot ekranı geliyor. Orange Fox denemedim, ama tekrardan TWRP Yüklemeye çalıştığımda beni tekrardan Fastboot ekranına atıyor.

Fastboot stok rom yükleyin kendine gelsin

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3

Fastboot stok rom yükleyin kendine gelsin

Oyla: Çözüm
Üst Alt