Yardım Mı 9t pro 4.5 g sorunu

Snnkbkc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Xiaomi mi 9t pr
Konular
1
Merhaba yaklaşık 5 ay önce mi 9t pro aldım kayıt edene kadar 3 ay civarı kullandım. Kayıt ettiğim günden itibaren 4.5 g sorunu yaşamaya başladım. Sorun şöyle 4.5 çektiği yazıyor kullanıyorum sonra birden bağlantı gidiyor ama 4.5 yazısı gitmiyor internet var gibi ama bağlanmıyor örneğin wp'den mesaj atıyorum saat işareti oluyor internet sayfalarını yenilemiyor. 3-4 dakika sonra kendiliğinden bağlantı geliyor sonra arada tekrar gidiyor. Kayıt ettiğim yere gittim qcn dosyasından dolayı dedi( yeterli bilgim olmadığı için doğru mu değil mi bilmiyorum) yaklaşık 5-10 kere gittim farklı qcn dosyası atıyorum dene dedi hiçbirinde de duzelmedi. Neyse diyip kayıt için koyduğum paradan vazgeçtim başka telefoncuya aldim o da bana kesin yaparız falan dedi 2 kere de oraya aldım yine yapamadı aynı sorun devam ediyor. Bu sorunla karşılaşan çözen yada çözümünü bilen birileri varsa lütfen yardımcı olun. Telefondan o kadar memnunken bu sorun yüzünden illallah ettim.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
yanlış imei atılmış olabilir band20 eksik büyük ihtimalle işin ehli birinden yeniden imei attırın yada youtube da videolar var ordan bakıp kendiniz yapabilirsiniz

Oyla:

arguss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
poco f1
Konular
1