Soru Mİ 9T Pro 128GB

burakby

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi9 SE
Konular
10
Arkadaşlar sahibinden de 128gb mi9t pro yu 2300e satıyorlar mardinde kapıds ödeme falan almalı mıyım sorun çıkarır mı ve hangi renk tavsiye edersiniz önceden deneyimleyen varsa yazabilir mi

byorkouk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
3
Arkadaşlar sahibinden de 128gb mi9t pro yu 2300e satıyorlar mardinde kapıds ödeme falan almalı mıyım sorun çıkarır mı ve hangi renk tavsiye edersiniz önceden deneyimleyen varsa yazabilir mi
güvenmem ben kaçaktır yada vardır birşeyi

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Valla hocam elden almak daha mantıklı olur. Mardin de de illaki satanı vardır? Yoksa bile satıcı firmanın güvenilirliğini araştırın derim. Turan GSM var İstanbul'da zamanında Kayseri'de ki arkaşıma havale yoluyla satın almıştık sorun olmadı ve parmak izi arızası çıkmıştı sıfır telefonda (MI 8 SE) aradık ertesi gün gönderin değiştirelim dediler gönderdik değiştiğini anlamak için de ilk siparişte ki renkten farklı bir söyledik sıkıntı olmadan gelmişti.

burakby

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi9 SE
Konular
10
Valla hocam elden almak daha mantıklı olur. Mardin de de illaki satanı vardır? Yoksa bile satıcı firmanın güvenilirliğini araştırın derim. Turan GSM var İstanbul'da zamanında Kayseri'de ki arkaşıma havale yoluyla satın almıştık sorun olmadı ve parmak izi arızası çıkmıştı sıfır telefonda (MI 8 SE) aradık ertesi gün gönderin değiştirelim dediler gönderdik değiştiğini anlamak için de ilk siparişte ki renkten farklı bir söyledik sıkıntı olmadan gelmişti.
Çanakkale deyim bende adam pttde aç bak sorun çıkarsa alma dedi o yüzden alma gereği duydum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forum Kurallarımız Gereği ;

3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
Düzeltildi.

Üst Alt