Yardım Mi 9T Parlaklık kafasına göre hareket ediyor

Framboise7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Öncelikle merhaba bugün 2.el mi9t almış bulunmaktayım. fakat belli sıkıntılarım var. bunlardan birisi otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen uygulama değiştikçe parlaklık azalıp artıyor, daha çok oyun oynar ve youtube de video izlerken daha sık ekran parlaklığı değişiyor. miui 12 denedim miui 11 miui 10 denedim hepsi aynı. ama miui 12 de daha sık yapıyordu. sizce sorun ne olabilir? parmak izi ve dokunmatiği de pek iyi çalışmıyor zaten. ekran değişmiş diyeceğim fakat buda amoled bunun çakması olabilir mi

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Evet olabilir, bu yüzden de sıkıntılar çıkartabilir

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
27
Muhtemelen ekran değişimi kaynaklı, yaşayan arkadaşım olmuştu

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Kimseyi zan altında bırakmam istemem ancak bir hafta öncesine kadar bir kullanıcı da bu ekran parlaklığı ile ilgili şikayet ediyordu, yazılım değiştirdi vs. yine de düzelmedi en son satacağım telefonu demişti. Ondan sonra siz yeni aldığınız telefon ile benzer bir şikayette bulunuyorsunuz. Tuhaf bir tesadüf.

Framboise7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Kimseyi zan altında bırakmam istemem ancak bir hafta öncesine kadar bir kullanıcı da bu ekran parlaklığı ile ilgili şikayet ediyordu, yazılım değiştirdi vs. yine de düzelmedi en son satacağım telefonu demişti. Ondan sonra siz yeni aldığınız telefon ile benzer bir şikayette bulunuyorsunuz. Tuhaf bir tesadüf.
ilginç bir tesadüfmüş, bende aldığımla kaldım telefonu. ekran dokunmatik parmak izi ve parlaklık randımanı gerçekten çok kötü. mecbut orjinal mi9t çıkması ekran bulmam gerek bu da zor olur artık. benim de telefonu satmaktan başka çarem kalmadı gibi görünüyor.

Üst Alt