Soru Mi 9T Ön Kamera Sorunu

TheAnqerrRR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Merhaba;
10 Kasım 2019 tarihinden beri aktif olarak mi store'dan aldığım 128 GB versiyon cihazı kullanıyorum. ancak son 2 haftadır özellikle WhatsApp'ta görüntülü görüşme yaparken arka kamerayı açtıktan sonra ön kameraya geçişte sorun yaşamaya başladım. ya açılmıyor. ya kapanmıyor kontrollerimde kameranın girip çıktığı yuvada engelleyici bir şey görmüyorum.kendi orijinal kamera uygulamasında bir kaç kez bu hatayıaldığım oldu. Kalibrasyon sonrası bu durum ortadan kalkıyor. ama yine de mide bulandırıcı bir durum. Cihazım Genpa garantili. Servise götürebilirmiyim. yada öncesinde yapmam gereken şunu dene diyebileceğiniz bir durum varmı..

Desteğiniz için teşekkürler.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Merhaba;
10 Kasım 2019 tarihinden beri aktif olarak mi store'dan aldığım 128 GB versiyon cihazı kullanıyorum. ancak son 2 haftadır özellikle WhatsApp'ta görüntülü görüşme yaparken arka kamerayı açtıktan sonra ön kameraya geçişte sorun yaşamaya başladım. ya açılmıyor. ya kapanmıyor kontrollerimde kameranın girip çıktığı yuvada engelleyici bir şey görmüyorum.kendi orijinal kamera uygulamasında bir kaç kez bu hatayıaldığım oldu. Kalibrasyon sonrası bu durum ortadan kalkıyor. ama yine de mide bulandırıcı bir durum. Cihazım Genpa garantili. Servise götürebilirmiyim. yada öncesinde yapmam gereken şunu dene diyebileceğiniz bir durum varmı..

Desteğiniz için teşekkürler.
Cihazı fabrika ayarlarına döndürün,sorun devam ederse garantiye verin

Oyla:

TheAnqerrRR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazı fabrika ayarlarına döndürün,sorun devam ederse garantiye verin

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Yazılımsal bir sorun olmasını umut ediyorum. ve giderilmiş olmasını umuyorum. teşekkürler

Oyla:
Üst Alt