Yardım Mi 9T miui ekranında kaldı

teekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tekstil
Konular
2
merhaba Mİ 9T cihazım tema marketten yüklediğim bir tema sonucu (bölge hindistan yapmıstım) miui ekranında kaldı reset atıp tekrar acılırken miui yazısı gelince tekrar reset atıyor içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim cihazda bootloader kapalı root yok orjinal hali ile kullanıyordum fastboot ekranı geliyor ama pc cihazı görmüyor şimdiden teşekkür ederim

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
merhaba Mİ 9T cihazım tema marketten yüklediğim bir tema sonucu (bölge hindistan yapmıstım) miui ekranında kaldı reset atıp tekrar acılırken miui yazısı gelince tekrar reset atıyor içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim cihazda bootloader kapalı root yok orjinal hali ile kullanıyordum fastboot ekranı geliyor ama pc cihazı görmüyor şimdiden teşekkür ederim
Temadan olması anormal bir durum. Recovery menüye giriyorsa resetleme yapılabilir. Dosyalar gider.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Dosyaları kurtarmanın bir yolu yok recovery moda giril sıfırlama yaparsaniz cihaaz açılır

teekin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Semih
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tekstil
Konular
2
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim recovery modda resetleyecegim artık konu kapanabilir.

Talya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rukiye topçu
Cihazım
Redmi 9C
Konular
0
Redmi 9 C telefonum mi hesabından dolayı kilitlendi mi hesab8ni dwgist9rdigim n9dan açmıştım telefonumu nasıl tekrar aktivite edebilirim lütfen yardım edin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi 9 C telefonum mi hesabından dolayı kilitlendi mi hesab8ni dwgist9rdigim n9dan açmıştım telefonumu nasıl tekrar aktivite edebilirim lütfen yardım edin

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile hallederiz.

Üst Alt