Rom Mi 9t Miroom Yükledim....

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Mi 8'de telefonu bir kaç saat kullanmadığım zaman bir arama geldiğinde zil sesi kasarak çalmaya başlıyor, bir iki saniye sonra düzeliyordu. Bunu sürekli yapmıyordu ama ara ara denk geliyordum. Hala aynı sorun oluyor mu acaba?
MiRoom 9.12.26 ve önceki sürümlerde vardı bu.

Fatihs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 6 PRO
Konular
4
Batarya konusunda eu stabilden iyi değil kesinlikle.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Mi Room dan geri EU roma döndüm, ekran rengi, güneş ışığı modunda ekranın doygunluğunun artmasındaki halinde (bu durumu anca gün ışığı modunda ekranın renginin değiştiğini farkedenler anlar) gibi duruyordu, hangi ayarı yaparsam yapayım düzelmiyordu, çünkü işim renklerle, daha önce renklerin nasıl göründüğünü bildiğim için garip geldi gözüme, bazı uygulamalar çalışmıyordu, ekran kilitliyken müzik değiştirme dışında işime yarayan bir rom olmadı, eu da kalmaya devam.

erhangulenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi 9t
Konular
13
Evet arkadaşlar. Euromu ve Miromu deneyip test ettikten sonra global rom da kalmaya karar verdim. Bana göre en stabil çalışan ve en iyi şarj süresi aldığım global rom oldu. Mirom daha tam anlamı ile oturmamış. İlk yüklendiğimde çok iyi gelmişti ama şarjı ve daha birkaç sıkıntısı var. Yinede denemek isteyen deneyebilir.

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
9t de oyun oynamıyorsanız bir hafta sonra falan alacağınız ekran süresi 9/10 saattir globalle pek farkı yok açıkçası batarya olarak.
android 10 sisteminde ilk yükleme temiz kurulum ile yapıldıysa bir hafta zaman vermek gerekir sistem kullanım analizi yapıp optimize eder bataryayıı.
Globale kesin dönmem miroom forever :)

erhangulenc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi 9t
Konular
13
9t de oyun oynamıyorsanız bir hafta sonra falan alacağınız ekran süresi 9/10 saattir globalle pek farkı yok açıkçası batarya olarak.
android 10 sisteminde ilk yükleme temiz kurulum ile yapıldıysa bir hafta zaman vermek gerekir sistem kullanım analizi yapıp optimize eder bataryayıı.
Globale kesin dönmem miroom forever :)
Haklı olabilirsin. Bir hafta denemedim. Ama birkaç ufak sıkıntı yaşadım. Mesela parmak iziyle ekran kilidi açtığımda ekran birden parlayarak açılıyor. Sonra uygulamalarda aşağı yukarı kaydırırken takılmalar oldu. Son olarak ta baktım şarj durduk yere iniyor. Sabredemedim globale geri dönüş yaptım. Mirom bence genel olarak çok güzel. Bütün güzel özellikler toplanmış ama ufak hatalar can sıkıcı.

devilmycryd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
note 3
Konular
0
Arkadaşım ne yaptın? Kullanım sonucu nasıl bilgi verirsen memnun kalırız

Cengizhan91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengizhan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Ben de cuma akşamı kurdum. 20.1.21 sürümü. İlk gün beğendim ekran süresini. Zamanla artacaktır diye tahmin ediyorum.

EnderBey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman End
Cihazım
Xiaomi Mi9t
Konular
0
MiRoom yukleyecektim ama vazcaydım ilk övülmüş sonra dövülmüş

Üst Alt