Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Beyler bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Titanyum Back-Up ile sistem uygulamalarını kaldırıyorum. Ancak geri geliyorlar. Kesin çözüm var mı bununla ilgili?

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Pixel romdayım, eu stabil yüklemek istiyorum, mi flash ile stock rom atıp ardından twrp yükleyip format data>>reboot recovery>>4 wipe yapıp romu flaslamayı düşünüyorum, 5 wipe yapıp vendoru da silmem gerekli mi yoksa 4 wipe yeterli veya direk pixel rom varken twrp yükleyip format data ardından reboot recovery ardından 4 wipe veya 5 wipe hangisi doğru olur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

61celal61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Pixel romdayım, eu stabil yüklemek istiyorum, mi flash ile stock rom atıp ardından twrp yükleyip format data>>reboot recovery>>4 wipe yapıp romu flaslamayı düşünüyorum, 5 wipe yapıp vendoru da silmem gerekli mi yoksa 4 wipe yeterli veya direk pixel rom varken twrp yükleyip format data ardından reboot recovery ardından 4 wipe veya 5 wipe hangisi doğru olur yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Kendimi cevaplıyorum twrp üzerinden format data ardından 5 Wipe yapıp romu öyle kurdum açıldı,bir sıkıntı yokclap~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tespit ettiğiniz bug var mı merak ettim arkadaşlar kendimde olanları yazıyorum siz de yeşillendirirseniz sevinirim:

1.telefonu yeniden başlatıp açtım yukardan kontrol panelini çektiğimde ilk açılışta baya kasmalı açılıyor, sonrakilerde düzeliyor sadece ilkinde oluyor.

2.menüde en aşağıda olan arama, mesajlaşma, tarayıcı, kamera simgelerinde bunlardan ana ekrana döndükten sonra 1-2 saniye geçince simge üzerinde çok kısa süreli bi flash etkisinde gidip gelme oluyor, her zaman da olmuyor yakalayabilirseniz, dikkatli gözlemleyin belki fark edersiniz(özellikle mesaj ve kamera simgesinde).

3.bazen kontrol panelini indirdiğim zaman(yeni olanı kullanıyorum) en üstte olması gereken saat, pil göstergesi, sinyal gücü simgesi olmuyor, yeniden başlatınca düzeliyor.

4.uygulama kasasında bazı yerler ingilizce

Mi 9t eu stable 12.0.6 kullanıyorum

Son düzenleme:

Ferhatkaya0088

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Eu stabil rom'a MIUI 12.5 ne zaman gelir?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Eu stabil rom'a MIUI 12.5 ne zaman gelir?

Çin bölgesine ne zaman gelirse o zaman gelir, eu rom kafasına göre rom çıkartmıyor,Çin için çıkan romu Çin uygulamalarından arındırıp global pazara sunuyor...

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Kendimi cevaplıyorum twrp üzerinden format data ardından 5 Wipe yapıp romu öyle kurdum açıldı,bir sıkıntı yokclap~~

Tespit ettiğiniz bug var mı merak ettim arkadaşlar kendimde olanları yazıyorum siz de yeşillendirirseniz sevinirim:

1.telefonu yeniden başlatıp açtım yukardan kontrol panelini çektiğimde ilk açılışta baya kasmalı açılıyor, sonrakilerde düzeliyor sadece ilkinde oluyor.

2.menüde en aşağıda olan arama, mesajlaşma, tarayıcı, kamera simgelerinde bunlardan ana ekrana döndükten sonra 1-2 saniye geçince simge üzerinde çok kısa süreli bi flash etkisinde gidip gelme oluyor, her zaman da olmuyor yakalayabilirseniz, dikkatli gözlemleyin belki fark edersiniz(özellikle mesaj ve kamera simgesinde).

3.bazen kontrol panelini indirdiğim zaman(yeni olanı kullanıyorum) en üstte olması gereken saat, pil göstergesi, sinyal gücü simgesi olmuyor, yeniden başlatınca düzeliyor.

4.uygulama kasasında bazı yerler ingilizce

Mi 9t eu stable 12.0.6 kullanıyorum
Vendoru silmeniz gerekmiyor. Bence ellemeyin onu bidahakine

Üst Alt