Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Telefonda root ve magisk bulunmuyor.Aod açıkken herhangi bir sorun yok kapattığımda bu sorun oluşuyor.
Hocam siz söyleyince AOD'u kapatıp denedim bende de gözükmüyor. Sorun sizde diğil, Rom'da hata var.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Sıfırlama yapmadan romu tekrar kurarsanız düzeleceğini düşünüyorum

kronos_022

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Zte blade 3
Konular
1
Merhabalar. Romu 5 gündür kullanıyorum durum bu. Normal gibi. Stabilite bence iyi. Ama MIUI 12 kurmayın haberleri beni korkuttu.

Stoya hocam MIUI 12 tehlike saçıyor konularına karşın bizi bilgilendirirsen bi konu açıp seviniriz. Kesin bi durum varsa MIUI 11 e dönelim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-22-19-53-58-593_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2020-11-22-19-53-58-593_com.miui.securitycenter.png
    346,2 KB · Görüntüleme: 57

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Merhabalar. Romu 5 gündür kullanıyorum durum bu. Normal gibi. Stabilite bence iyi. Ama MIUI 12 kurmayın haberleri beni korkuttu.

Stoya hocam MIUI 12 tehlike saçıyor konularına karşın bizi bilgilendirirsen bi konu açıp seviniriz. Kesin bi durum varsa MIUI 11 e dönelim.
Ne gibi tehlikeler saçıyor?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Tehlike saçtığı yok ama ekran süresi takıntınız var ise miui sürüm yükseltmelerinde minimum 1-1.5 saat arası ekran süresi kaybı olur.

Yani miui 10 da aldığınız süreyi miui 11 de, miui 11 de aldığınız süreyi de 12 de almanız çok zor....

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
Sıfırlama yapmadan romu tekrar kurarsanız düzeleceğini düşünüyorum
Sıfırlama yapmadan 2 wipe ile romu tekrar kurdum malesef düzelmedi ,belki format data ile kurulum yapılırsa düzelebilir ama büyük bir eksikliğini hissetmediğim için uğraşmayacağım.@SeDark hocam dizinde bilginiz olsun

SeDark

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Asad
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Sıfırlama yapmadan 2 wipe ile romu tekrar kurdum malesef düzelmedi ,belki format data ile kurulum yapılırsa düzelebilir ama büyük bir eksikliğini hissetmediğim için uğraşmayacağım.@SeDark hocam dizinde bilginiz olsun
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, bir şey fark etdik ben AoD'u zamanlı olarak kullanıyorum 07:00 - 00:00 arası ve geceleri planlı olarak kapandığında parmak izi göstergesinin kaybolmadığını fark etdim. Şimdi bu süreyi 07:00 - 07:01 gibi bir şey yaparsanız AoD kullanmadan parmak izi göstergesinin kaybolma sorununu hall etmiş olursunuz. Bu durumu yaşayan ve de rahatsız olan arkadaşlar varsa bu yöntemle hall ede bilirler, tam bir çözüm olmasada iş görür.

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam, bir şey fark etdik ben AoD'u zamanlı olarak kullanıyorum 07:00 - 00:00 arası ve geceleri planlı olarak kapandığında parmak izi göstergesinin kaybolmadığını fark etdim. Şimdi bu süreyi 07:00 - 07:01 gibi bir şey yaparsanız AoD kullanmadan parmak izi göstergesinin kaybolma sorununu hall etmiş olursunuz. Bu durumu yaşayan ve de rahatsız olan arkadaşlar varsa bu yöntemle hall ede bilirler, tam bir çözüm olmasada iş görür.
Bilgi için teşekkür ederim , aod kullanmak istemeyenler için alternatif bir çözüm olabilir.

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4

Teşekkürler hocam bilgi için aklımızda bulunsun geçersek eğer.

Üst Alt