Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

demir622

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
xioami mi 9t
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
BEN STABİL EU ROM 12.04 KULLANIYORUM. GAYET MEMNUNUM. SW DA GELDİ. GAYET AKICI VE DÜZGÜN.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
BEN STABİL EU ROM 12.04 KULLANIYORUM. GAYET MEMNUNUM. SW DA GELDİ. GAYET AKICI VE DÜZGÜN.
Daha yeni yüklediyseniz şarjınızı sömürmeye başlayacaktır

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Buna güncelleme ne zaman gelir acaba ?

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
miui 12 de hatalar olduğu için son güncellemeler geri çekilmiş olabilir. Bu yüzden bence stabil kullanılan romu bir süre değiştirmeyin. Ben Pixel Exp.Plus kullanıyourm. Ekran süresi 6 saat. Ama rom akıcı hızlı performanslı ve bekleme süresi 30 saati geçiyor. Aslında sürekli kullansam ekran daha çok gidecek gibi. Saçma olan her kullanıcının kendine göre kullanım senaryolar var. Ben her gün konum kullananan uygulamaları sık kullandığım için 6 saat veriyor 2 gündür. Ama her şey kısıkda yaşanmıyor. O yüzden şarjı fazla kafanıza takmayın. Hızlı biterse bilin ki ya romdan yada sizin kullanım senaryonuzdan. Normalde Saf romlar daha iyi şarj süresi veriyor. Ama ben illa Miui kullanacağım diyorsanız MIUMIX yada Eu Stable kullanın derim. Forumlarda rom kurmayı veya telefondan anlamayıp meraklı olan kullanıcılar bu şarj ve ekran sürelerine fazla takılıyor. Ama şu da bir gerçek MİUİ 12 olmamış aga. Bence yeni sürüm gelene kadar Ya miui 10 yada 11 kurun. En kötü Saf bir roma geçin derim. VOLTE vs takıntınız varsa HAVOC OS kurabilirsiniz. İstenirse ben yardımcı olurum. L! patch ve rom kurulum hakkında bana PM den ulaşabilirsiniz.

Bir ara bayağı rom denedim. Gözlemlediğim aosp romlarin kimisinin şarjı daha iyi kimisinin kötüydü. Birinden memnun kaldım. Muhtemelen havoc. Onda da AOD açık oldugunda ekranda yazılar hep sabitti. Sırf bu yüzden değiştirdim. AOD surekli yer değiştiren, uzun şarjlı ve performanslı aosp öneriniz varsa alabilirim.

alpgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
mi9t
Konular
4
hocam anlık olarak euyu temiz flashladım. systeme yeniden başlattım twrpye atıp duruyor. ne yapmalıyım?

alpgok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
mi9t
Konular
4
maalesef olmadı. bilgisayardan cihazı görüntüleyince twrp şifrelemiş gibi duruyor. ama ekran kilidi dahi yoktu cihazda. en başa dönüp fastboottan offical roma sonrasında eu ya flashlayacağım. teşekkürler :/

gemede

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Bu romu mi flash ile fastboot modda yükleyebilir miyim ? Olmuyor ise , fastboot üzerinden yükleyebileceğim şekilde olanının linkini atabilecek olan var mı ? Global romdan geçeceğim. Tertemiz kurulum olsun diye böyle düşünüyorum.

Üst Alt